رونالدو: می‌خواهم رکورد گل‌های ملی را بشکنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رونالدو احتمالا تا جام جهانی قطر یعنی بیش از دو سال دیگر در تیم ملی پرتغال بازی خواهد کرد و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد و دچار مصدومیت نشود، بعید به نظر می‌رسد که از رکورد دایی عبور نکند و به آقای گل تاریخ بازی‌های ملی تبدیل نشود.

کریستیانو رونالدو درباره‌ی درخشش خود مقابل سوئد، پس از بازی گفت: من اخبار را دنبال نکردم اما می‌دانستم که آخرین باری که در این ورزشگاه بازی کردم اثری ماندگار از خود برجای گذاشتم، اکنون این هم مثل همان بود.

وی افزود: من به حرف و حدیث‌ها اهمیتی نمی‌دهم، آنچه من انجام داده‌ام خود گویای این امر است. بدیهی است که از گذشتن از مرز ۱۰۰ گل، با زدن دو گل عالی، بسیار خوشحالم. آینده تنها به خدا تعلق دارد و او از آن با خبر است، من از این مزیت برخوردارم که با حضور این تعداد بازیکن بازی می‌کنم، مربی از قبل مرا می‌شناسد، هیچ حرفی وجود ندارد.

رونالدو ادامه داد: وقتی من در پایم مشکلی داشتم، می‌دانستم که برای این بازی خوب می‌شوم. دوست دارم اینجا باشم، با این تیم، با این مربی، با این کادرفنی. می‌دانستم که در بازی اول همه چیز خوب بوده است، تیم ما بسیار خوب است. من به دنبال رکورد تعداد گل‌های ملی خواهم رفت اما برای رسیدن به این رکورد وسواسی نیستم.

لازم به ذکر است، کریستیانو رونالدو در پیروزی دو بر صفر پرتغال مقابل سوئد هر دو گل تیمش را به ثمر رساند. او به رکورد ۱۰۱ گل رسید و فقط ۸ گل تا رسیدن به رکورد علی دایی در گل‌‌‌های ملی فاصله دارد.

او از اینکه هواداران نمی‌توانند به ورزشگاه‌ها بیایند ابراز تاسف کرد و مقایسه‌ای جالب در این باره انجام داد. گفت: نیازی به افسوس خوردن در این باره نیست، وقتی کارم را انجام می‌دهم، دوست دارم صدای سوت‌ها را بشنوم، زیرا این باعث تحریک من می‌شود.

رونالدو خاطرنشان کرد: اما سلامتی حرف اول را می‌زند، اگر سازمان بهداشت جهانی بگوید که شرایط ایمن نیست، همین باید رعایت شود. مهمترین چیز جان انسان است. بازی بدون حضور طرفداران مثل رفتن به سیرک، بدون دیدن دلقک یا مثل رفتن به باغ، بدون دیدن گل است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید