رونالدو- لینگارد پس از بیست سال

منچستر یویانتد در روزی که پس از دوازده سال، بار دیگر رونالدو را در ترکیب خود داشت، روز شنبه در خانه پذیرای نیوکاسل بوده و با ارائه نمایشی درخشان به برتزی پرگل 1-4 دسست یافتند. کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی که بعد از 13 سال دوباره لباس یونایتد را به تن کرد، مرد اول این دیدار بود و موفق شد یک بار در نیمه اول و یک بار در نیمه دوم دروازه نیوکاسل را باز کند.

در رابطه با این بازی یک نکته بسیار جالب دیگری هم وجود دارد. ماجرا از جایی شروع می شود که جسی لینگارد نیز که در اواخر مسابقه وارد میدان شده بود نیز توانست نام خود را بین گلزنان ثبت کند. روی پاس پل پوگبا و حرکت بدون توپ و تماشایی آنتونی مارسیال در محوطه بود که جسی لینگارد پا به توپ شده و بعد از گذر از سد مدافع نیوکاسل دروازه این تیم را باز کرد.

بعد از این گل بود که کریستیانو رونالدو به سمت این وینگر انگلیسی رفته و بابت گلزنی به او تبریک گرفت تا خاطراتی جالب برای هواداران یونایتد زنده شود. حدود 20 سال پیش و زمانیکه رونالدو به تازگی راهی اولدترافورد شده بود، تصویری از او در کنار جسی لینگارد در سنین کودکی منتشر شده بود و حالا بعد از دو دهه این دو بازیکن با هم در ترکیب منچستریونایتد حاضر هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید