روشن: مجیدی نباید برخی رفتارها را به نمایش بگذارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: مجیدی باید بداند اگر به عنوان سرمربی نتیجه نگیرد، هیچ‌کس تلاش‌های او به عنوان بازیکن را به یاد نخواهد آورد و با مشکلات زیادی روبه رو خواهد شد.

حسن روشن افزود: اگر از فرهاد انتقاد کردم به خاطر علاقه‌ای بود که به او داشتم. او باید در کنار مجید نامجو مطلق چند مربی با تجربه خوب را استخدام کند تا با کمک یک تیم قوی و با تجربه بتواند در کار خود موفق باشد.

روشن تصریح کرد: به اعتقاد من او مربی جوانی است و نباید برخی رفتارها را به نمایش بگذارد. مربیان جوان باید ابتدا اصول حرفه‌ای مربیگری را یاد بگیرند و بدانند به تنهایی نمی‌توانند در کار خود موفق باشند.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از فرهاد مجیدی با این همه تجربه و زحماتی که برای استقلال کشیده تعجب می‌کنم چرا در این شرایط به تنهایی کار را دنبال می‌کند. او باید بداند خط درستی را دنبال نمی‌کند و باید به دنبال راه درست برود.

وی با بیان اینکه بعد از مدت‌ها شاهد برگزاری مسابقات لیگ بودیم و بابت این مساله خوشحالم و امیدوارم سایر رقابت‌ها نیز در شرایط خوب برگزار شود، ابراز کرد: استقلال تیم جوانی دارد و باید با مدیریت قوی، همین امروز بازیکنان را متحد کنند تا دوباره شاهد موفقیت آنها باشیم.

روشن با اشاره به شیوه مدیریت سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که با احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال داشتم از تفکرات او رضایت دارم و فکر می‌کنم باید به او فرصت داد. وزارت ورزش و جوانان انتخاب بسیار خوبی برای استقلال داشته و امیدوارم از او حمایت کند.

وی تاکید کرد: سعادتمند به دنبال تبدیل استقلال به یک باشگاه واقعی است و به نظر من باید از او حمایت شود. از سعادتمند تا تحقق وعده‌هایش حمایت خواهیم کرد و از او می‌خواهم بین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره نیز اتحاد ایجاد کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید