روشن: فینال جام حذفی و قهرمانی برای تراکتور مهمتر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاهی که کمیته فنی ندارد و قائم به شخص است و تصمیماتش انفرادی گرفته می‌شود باید همین مشکلات را داشته باشد. فرهاد در این حالت فرصت مناسبی پیدا کرده برای اینکه آبروی خود را حفظ کند در این شرایط از تیم جدا شود.

روشن با بیان اینکه فینال جام حذفی و قهرمانی برای تراکتور به مراتب مهمتر است، اظهار داشت: در این مدت نبودن هواداران در ورزشگاه‌ها به نفع استقلال و فرهاد مجیدی تمام شده است. با این وضعیت اگر تماشاگر بود و مشکلات داخلی همینطور پیش می‌آمد ممکن بود برای فرهاد و باشگاه خوب تمام نشود.

وی با اشاره به خبر مذاکره سعادتمند با استراماچونی برای بازگشت این مربی افزود: اینکه قبل از بازی با پرسپولیس مدیرعامل باشگاه به دنبال مربی جدید باشد کار درستی نیست. سال گذشته هم این بلا را سر فرهاد آوردند، تیم را به او دادند و خوب نتیجه گرفت وقتی برای فصل بعد لیست و برنامه داده شد به یکباره استراماچونی را آوردند.

او تصریح کرد: الان هم همین اتفاق در حال رخ دادن است. با این وضعیت باید بگوییم انسان دائم‌الخطاست! این گونه جا‌به‌جایی به مربی و باشگاه لطمه می‌زند و با این شرایط باید گفت که خود کرده را تدبیر نیست.

وی با اشاره به اینکه سعادتمند اعلام کرده بود اگر در جام حذفی و آسیا استقلال موفق نشود گزینه‌های بعدی سرمربیگری بررسی خواهند شد، یادآور شد: استقلال در لیگ سهمیه گرفته و دیگر جام حذفی نباید آنقدر اهمیت داشته باشد. اگر استقلال قهرمان جام حذفی شود در دو لیگ آسیا به میدان می‌رود؟

روشن خاطرنشان کرد: از طرفی عنوان قهرمانی حذفی به اندازه لیگ اهمیت ندارد. الان باید به مجیدی دلگرمی‌بدهند. فرهاد تنهاست و فکر می‌کنم در این وضعیت نیمکت استقلال باید قوی‌تر شود. اگر کمیته فنی تشکیل شود کادر فنی پشتوانه خوبی خواهد داشت. مربیان فکر می‌کنند کمیته فنی موی دماغ است در صورتی که پشتیبان کادر فنی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید