روشن: بازیکن جماعت همیشه به دنبال پولش است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: الان شنیده‌آم باشگاه باید پول شفر را بدهد و بدهی‌های زیادی دارد. من اگر جای مدیران باشگاه بودم پول شفر را نمی‌دادم تا محروم شود.

حسن روشن با تاکید بر اینکه آن کسی که قرارداد شفر را بسته و پول او را نداده حالا باید مجازات شود، اظهار کرد: اگر یک بار این اتفاق بیفتد و مدیران مقصر مشخص و معرفی و مجازات شوند، دیگر کسی بدهی بر جای نمی‌گذارد.

روشن ادامه داد: چند سال است که این دو تیم پرطرفدار دچار چنین مشکلاتی هستند؟ ‌آیا هوادار استقلال هر سال باید استرس داشته باشد که تیمش محروم می‌شود؟

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه پیشکسوتان علیه بازیکن یک طرفه موضع نگیرند، افزود: بازیکن حق دارد و باشگاه هم کمیته انضباطی دارد. اما اینکه پیشکسوتان علیه بازیکنان موضع بگیرند کاری یکطرفه است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: من از بازیکن جماعت هیچ وقت حمایت نکردم ولی یک جایی باید قبول کرد که بازیکن هم قرارداد دارد و روی پولش حساب کرده است.

وی با اشاره به مصاحبه برخی از بازیکنان استقلال پیرامون عدم دریافت مطالبات‌شان از این باشگاه که فرشید اسماعیلی هم یکی از آنهاست، گفت: بازیکن جماعت همیشه به دنبال پولش است فکر می‌کنم امید روانخواه، از ۱۱ سال پیش هنوز از استقلال طلبکار است.

روشن با اشاره به اینکه بازیکنان معمولا اینکارها را انجام می‌دهند ولی آنها هم قرارداد بسته و حق دارند، ادامه داد: وقتی مدیری مسئولیت قبول می‌کند باید تاوانش را پس بدهد و به وعده‌ای که می‌دهد، عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: یادم می‌آید زمانی فردی به نام بزرگی اعلام کرد چون تو مصاحبه کرده‌ای باشگاه شکایت کرده است من هم گفتم حرف حق را زدم نه حرف ناحق به هر جایی هم که دوست داشتید شکایت کنید شما تصور کنید باشگاه بخواهد از بازیکنانش استفاده کند اما مطالبات آنها را ندهد معلوم است که سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید