روشن: اعضای هیئت مدیره استقلال همدیگر را قبول ندارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن روشن پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره استعفای برخی افراد در هیئت مدیره استقلال گفت: این رفتارها نشان می‌دهد که اعضای هیئت مدیره همدیگر را قبول ندارند و هر کسی دوست دارد با دوستان خودش کار کند.

حسن روشن با بیان اینکه در یک سال گذشته افرادی که وارد هیئت مدیره شده‌اند با یکدیگر سازش نداشته‌اند، افزود: امروز در باشگاه استقلال یکسری پاچه‌خواری هستند که از آمدن و رفتن مدیران خوشحال می‌شوند چون وقتی مدیر جدیدی می‌آید بیشتر می‌توانند پاچه‌نوازی کنند و بمانند.

روشن خطاب به مدیران ابراز کرد: آقایان! اگر فوتبالی نیستید حداقل خوب کار کنید. اگر خوب کار کنید مردم نمی‌گذارند که بروید.

وی خاطرنشان کرد: در یک سال گذشته مدیران زیادی آمده‌اند و رفته‌اند و باشگاه ثبات لازم را نداشته است. اگر حساب کنیم بالای ۱۰ مدیر در باشگاه استقلال جا‌به‌جا شده‌اند.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه مدیرانی مثل خلیل‌زاده و موسوی اشتباهی به استقلال آمده‌اند، یادآورشد: امروز اگر این افراد بروند مردم خوشحال می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای با وزیر ورزش و جوانان به ایشان گفتم زمانی که تیمسار خسروانی مدیرعامل استقلال بود، سالی یک بار هم او را نمی‌دیدیم. باشگاه کمیته‌های مختلفی داشت و این‌طور نبود که یک نفر همه کارها را انجام دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره بازداشت اصغر حاجیلو، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال به دلیل شکایت جواد نکونام، اظهار داشت: به طور حتم حاجیلو دلیلی برای صحبت‌هایش داشته است. اگر واقعا دلیلی داشته، باید سفت و سخت بایستد و حقش را بگیرد. متأسفانه حرمت‌ها از بین رفته است. در زمان ما یک مورد شکایت پیدا نمی‌شد و حتی الان که پیرمرد شده‌ایم، احترام یکدیگر را حفظ می‌کنیم.

روشن خاطرنشان کرد: با بازداشت حاجیلو، حیثیت فوتبال ایران از بین می‌رود. شاید در گذشته زمانی که در تیم ملی به عنوان سرپرست و بازیکن بودند، با هم مشکلاتی داشتند، اما شکایت کار درستی نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید