روستایی: واقعا دوری از پرسپولیس برایم سخت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر روستایی مهاجم پیکان با اشاره به اینکه خوشحال است کارش را در این تیم با گل شروع کرده است، گفت: خوشحالم کارم را با پیکان با گل شروع کردم. واقعا دوری از پرسپولیس برایم سخت است اما اگر می‌ماندم به من بازی نمی‌رسید و قطعا آینده ام به خطر می‌افتاد. من نمی‌توانستم منتظر اتفاقات در پرسپولیس می‌ماندم که بازی به من می‌رسید یا نه و حالا هم امیدوارم با توکل به خدا یک فصل خوب را در پیکان داشته باشم و با قدرت به پرسپولیس برگردم.

امیر روستایی درخصوص جدایی از پرسپولیس و پیوستن به تیمی‌که تارتار هدایت آن را برعهده دارد، افزود: هدفم این بود که در لیگ امسال با پرسپولیس به خواسته هایم برسم اما وقتی همه شرایط را بررسی کردم، متوجه شدم این فرصت به من داده نخواهد شد تا بتوانم خودم را نشان دهم. به همین خاطر به شکل قرضی از پرسپولیس جدا و به پیکان آمدم.

روستایی در مورد اینکه حالا در پیکان در کنار یک مربی پرسپولیسی دیگر کار خواهد کرد و چقدر از مهدی تارتار آشنایی دارد، گفت: با توجه به پیشنهادهایی که بود من پیکان را انتخاب کردم چون این تیم من را به فوتبال ایران معرفی کرد و خوشحالم الان در جمع آن‌ها هستم. با آقای تارتار صحبت کردم و با توجه به شناختی که از ایشان داشتم در نهایت به این تیم آمدم. جا دارد از همه مدیران باشگاه به خصوص آقای محمدی و خود حاج مهدی تارتار که به من کمک کردند، تشکر کنم و امیدوارم روسفید باشم.

مهاجم سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این جدایی با ناراحتی بوده و آیا از میدان ندادن گل محمدی گله مند است، اظهار داشت: به هیچ وجه بحث ناراحتی و داشتن گله مطرح نیست. وقتی شرایط را دیدم با آقایحیی صحبت کردم و ایشان هم مثل یک پدر من را راهنمایی کرد تا مسیر پیشرفت برایم فراهم باشد.

روستایی خاطرنشان کرد: به هر شکل امکان بازی کردن برای من در پرسپولیس فراهم نبود و من خواستم به جایی بروم که امکان بازی کردن بیشتر برایم فراهم باشد. قطعا اگر قرار بود یک سال دیگر بازی نکنم به هیچکدام از اهداف و برنامه هایی که داشتم، نمی‌رسیدم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید