روزگار تیم یوونتوس

بار دیگر و این بار در بازی دیشب با میلان،  تیم یوونتوس در کسب پیروزی در چارچوب رقابت‌های سری آ ناکام بود تا به این ترتیب، بانوی پیر یکی از بدترین شروع‌های خود در تاریخ سری آ را به ثبت برساند.

01645921

تیم یوونتوس حالا در چهار بازی ابتدایی خود در سری آ هیچ پیروزی کسب نکرده و تساوی برابر اودینزه و میلان دو امتیاز آنها از رقابت‌های داخلی ایتالیا بوده است. یووه در دیگر هفته‌های ابتدایی نیز به تیم‌های امپولی، ناپولی باخت تا روند ناامیدکننده آن‌ها تداوم داشته باشد.   آخرین باری که یوونتوس تورین در چهار بازی ابتدایی دو امتیاز کسب کرد، در فصل 62-1961 بود  که در نهایت در آن فصل این تیم در رده دوازدهم قرار گرفت.

مضافا به اینکه این چهارمین بار در تمام تاریخ باشگاه یوونتوس است که نمی‌تواند از 4 بازی نخست خود در یک فصل سری آ پیروزی کسب کند. در فصول 56-1955 و 43-1942 نیز این اتفاق برای یووه رخ داده بود.

01645919

علاوه بر آن، روند بازی‌های متوالی همراه با گل خورده یووه در لیگ ایتالیا که از اسفندماه سال گذشته آغاز شد، با تساوی مقابل میلان ادامه پیدا کرد. این هجدهمین بازی متوالی یووه در سری آ بود که در آن دروازه‌اش باز می‌شد. یووه از دوم مارس سال 2021 تنها در یک بازی کلین شیت کرده که آن پیروزی 3 بر صفر هفته گذشته‌اش در خانه مالمو در لیگ قهرمانان اروپا بود.

یادآوری می‌کند در حال حاضر یووه در رده هجدهم جدول قرار دارد  و چهارشنبه شب به دیدار اسپتزیا می‌رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید