روایت کلاف پیچیده تبلیغات محیطی و ضمانت بانکی در نامه مدیر استقلال

دو روز پیش و در ارتباط با مشکلات اخیر تیم استقلال، مدیرعامل باشگاه استقلال  نامه ای را به شهاب الدین عزیزی خادم نوشت و صراحتا اعلام کرد که سرخابی‌‌‌های پایتخت به خاطر دولتی بودن نمی‌توانند ضمانت نامه بانکی در اختیار سازمان لیگ بگذارند.

از سوی دیگر مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش هم چندی قبل طی نامه ای به عزیزی خادم این مساله را به رییس فدراسیون فوتبال اعلام و موضع باشگاه استقلال را تایید کرده است. بعد از ورود وزارت ورزش به ماجرای دراختیار گذاشتن ضمانت نامه بانکی فدراسیون فوتبال به این مساله رسیده که باید ضمانت نامه‌‌‌های دیگر مثل ضمانت ملکی از استقلال و پرسپولیس بابت خارجی هایشان دریافت کند.

استقلال و پرسپولیس اگرچه از تحت پوشش وزارت ورزش در آمده اند اما آنها قانونا زیر نظر این وزارتخانه هستند و به همین دلیل اجازه صادر کردن چنین ضمانت هایی را ندارند.از این رو بعد از نامه نگاری معاون وزارت ورزش و مصطفی آجورلو با شخص عزیزی خادم، گفته می‌شود ریاست فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ اعلام کرده که استقلال و پرسپولیس در این بحث ضمانت هایی غیر از بانکی در اختیار بگذارند و مشکل خارجی هایشان حل شود.از این رو به نظر می‌رسد سازمان لیگ نیز نامه وزارت ورزش و باشگاه استقلال را به عنوان ضمانت حساب کند و مشکل رودی ژستد و کوین یامگا حل شود.

با این شرایط به احتمال فراوان دو بازیکن خارجی استقلال از بازی با صنعت نفت آبادان می‌توانند تیم خود را همراهی کنند و مجوزشان بازگشت شان به ترکیب صادر شود. از سوی دیگر پرسپولیس هم برای ثبت قرارداد دو بازیکن تاجیکستانی اش دیگر نیاز به ضمانت نامه بانکی نخواهد داشت و آنها نیز با ضمانت‌‌‌های دیگر مانند ضمانت ملکی می‌توانند مجوز بازی خارجی‌‌‌های جدید خود را بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید