روایت ویسی از اخراجش از تیم فولاد خوزستان

سرمربی سابق تیم فولاد خوزستان عبدالله ویسی، در  گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو درباره اخراجش از آن تیم گفت: مربیگری شغل ماست، روزی می‌آییم و روزی هم می‌رویم. جدایی طبیعی است، اما در شوک هستم و نمی‌دانم قضیه چیست زیرا تیم ما مشغول پیدا کردن روند خوبی بود. معمولا زمانی مربی را اخراج می‌کنند که باخت یا مساوی بدی بدهد. بعد از دو شکست، یک برد آوردیم و بیرون از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان مساوی کردیم. شکل تیم در حال خوب شدن بود، اما متأسفانه هیات مدیره از من خواست کناره‌گیری کنم و این کار را انجام دادم.

ویسی درباره اینکه آیا بهتر نبود مسئولان باشگاه فولاد تحمل بیشتری برای بهتر شدن وضعیت تیم داشتند، گفت: اصلا تحمل نمی‌خواست. باید دید سال گذشته فولاد در همین مقطع چند امتیاز داشت. امسال پنجره تیم بسته بود و نتوانستیم یار بگیریم. با همان بازیکنان ادامه داده و از نفرات خیلی خوبی که سال‌های گذشته بازی نمی‌کردند، استفاده کردیم. روند خیلی خوبی داشتیم اما متأسفانه ادامه همکاری فراهم نشد. این تصمیم برای من قابل احترام است و اعتراضی ندارم. امیدوارم فولاد در ادامه راه موفق باشد.

سرمربی سابق فوتبال فولاد خوزستان ویسی در مورد اینکه آیا برای جدایی از این تیم رضایتش جلب شده، پاسخ داد: جدایی من دوستانه و دوطرفه بود. ایرادی هم ندارد، اما برای همکارانی که بیرون می‌مانند، هزار عمل انجام می‌دهند و ادعایشان هم می‌شود خیلی سالم و بدون لابی مربیگری می‌کنند، متاسف هستم. بعدها صحبت‌هایم را خواهم گفت، اما اکنون حرفی نمی‌زنم و فقط امیدوارم فولاد موفق باشد، زیرا آرزویم موفقیت فولاد و خوشحالی مردم خوزستان است.

ویسی در خصوص اینکه آیا استنباطش برای جدایی از فولاد دخالت مربیان بدون تیم در روند سرخ‌پوشان اهوازی بوده، توضیح داد: مربیگری شغل ماست. یک روز داخل و یک روز بیرون هستیم. یک روز کار داریم و یک روز نداریم. مربیان همکار من  و فوتبالی‌ها می‌فهمند در مورد لابی کردن و هر کاری انجام دادن برخی‌ها چه می‌گویم. سربسته موضوعی را گفتم اما روزی این مسائل را باز خواهم کرد و خوش‌تیپ هم این کار انجام می‌دهم.

ویسی در مورد اینکه آیا ناراحتی‌اش پس از جدایی از فولاد چندوجهی است، پاسخ داد: اصلا ناراحت نیستم. می‌گویم این شغل من است، به قول مرحوم محمود یاوری یک چمدان دست مربیان است و مدام این طرف و آن طرف هستیم. روزی خوب هستیم و اخراجمان می‌کنند و روزی هم بد. روزی هم تفاهم ندارید و اخراج می‌شوید.

ویسی در مورد اینکه بیشترین ضربه را در این تیم از کجا خورد، گفت: بحث ما اصلا فنی نبود. ببینید در دو هفته اول چه شرایطی داشتیم. هفته سوم برد به دست آوردیم و در هفته چهارم در مسجدسلیمان مساوی کردیم. همین تیم فولاد سال گذشته در مسجدسلیمان یک بر صفر شکست خورد، اما مقابل تیمی‌که هفته گذشته برابر پدیده در مشهد یک بر صفر برنده شد، در خانه‌اش مساوی گرفتیم. روند ما خوب بود. اینکه بیرون آمدم، تفاهم کردم و یا اخراج شدم قابل احترام است و به آن اعتراضی ندارم. مردم بهترین قاضی هستند و قضاوت می‌کنند. برخی چیزها را در تیم دیدند و به من گفتند، اما باز هم درباره جدایی‌ام اعتراضی ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید