روایت قلعه نویی ای بازی گل گهر با هوادار

پس از پیروزی یک بر صفر تیم گل گهر مقابل هوادار امیر قلعه‌نویی سرمربی گل گهر اظهار کرد: عنایتی یک مربی بی ادعا است که سلسله مراتب را طی کرده و یک تیم خوب را درست کرده است. در یک سال گذشته هیج تیمی‌انقدر روی ما فشار نیاورده بود. دلیل اولش تیم خوب هوادار و دومین دلیل بازی قبل ما است که باعث افت بدنی ما شد. با این حال از بازیکنانم تشکر می‌کنم اما باید بگویم حق ما برد نبود و در این بازی شانس یارمان بود.

او ادامه داد: در اصل ما باید ۲۷ امتیازی باشیم و نباید بازیکنان ما انقدر عذاب بکشند و از نظر روحی به خاطر کاری که نکردند افت کنند. ما اکنون باید سوم جدول باشیم. خداراشکر بازیکنان ما بعد از آن اتفاق ۸ امتیاز گرفتند و کار بزرگی کردند. بعضی موقع‌ها این بازیکنان را می‌بینم خجالت می‌کشم چون برای کاری که نکردند، جریمه شدند. ما در واقع ۲۷ امتیازی هستیم و نباید حق ما را می‌خوردند. شهرستان ما بدون هیچ ادعایی زحمت می‌کشد اما کاری با ما کردند که از نظر روحی به مشکل خوردیم.

سرمربی گل گهر با بیان اینکه ” ‌درست است پیروز می‌شویم اما شادابی گذشته را نداریم”، گفت: نباید با شهرستانی که صداقت در آن حاکم است، این کار را می‌کردند. بیشتر از این نمی‌توانم حرف بزنم چون لب تیغ هستیم. در این بازی داور به ما ۸ کارت داد و نمی‌دانم چرا این کار را کرد. البته باید به او احترام بگذاریم. جوری شد که که مجبور شدیم دو بازیکنمان را تعویض کنیم.

او درباره جذب کی‌روش استنلی بیان کرد: ما مشکل خط حمله نداریم و اگر گل‌های زده ما را کم نکنند، تیم دوم لیگ می‌شویم. با اینکه مهاجم هدف نداریم اما در گل زده موفق بودیم. کی‌روش استنلی بسیار به تیم ما می‌تواند کمک کند اما مشکلش این است که یک سال و نیم از مسابقات دور بوده است. امیدوارم شرایط بهتر شود و بتواند به ما کمک کند. اگر انگیزه‌های سال اولش را داشته باشد، خط حمله ما تقویت می‌شود. باید یک یا دو بازیکن دیگر را هم اضافه کنیم و چون در نیم فصل دوم شرایط تغییر می‌کند.

قلعه‌نویی در رابطه عملکرد رضا شکاری گفت: اعتقاد من این است که این بازیکن به حقش نرسید چون او یک بازیکن استاندارد اروپایی است. او بازیکن با اخلاقی است و اگر خوب هدایت می‌شد، می‌توانست تا کنون ۶۰ بازی ملی داشته باشد. اگر همینگونه ادامه دهد، می‌تواند به اروپا برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید