روایت عنایتی از امروز و فردای هوادار

فردا (جمعه) در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر تیم‌‌‌های هوادار و تراکتور در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم می‌روند. در نشست خبری پیش از این دیدار رضا عنایتی، سرمربی هوادار  اظهار کرد: ما با یک تیم بزرگ بازی داریم. آن‌ها به لحاظ هواداری جزو سه تیم برتر ایران هستند. می‌دانیم چه بازی سختی مقابل آن‌ها داریم. تمام کارهای لازم برای این بازی را در طول هفته انجام دادیم. ان‌شاءالله فردا با یک همدلی ویژه شرایط را به نفع خودمان رقم بزنیم چون می‌دانیم این امتیاز چقدر برای بهبود شرایطمان در جدول مهم است.

او افزود: امیدوارم هر دو تیم سالم باشند و تیم ما بتواند از شرایط میزبانی و موقعیت‌هایش استفاده کند و سه امتیاز را بگیرد. از دوستانمان در استان البرز تشکر می‌کنم. آن‌ها در حد بضاعت خودشان به ما کمک کردند. ما معضل زمان بازی در تهران داریم که برای این شهر خوب نیست. کیفیت زمین انقلاب فوق‌العاده خوب است و ما راضی هستیم.

سرمربی هوادار درباره حذف تیمش در جام حذفی مقابل تیم دسته دومی‌خلیج فارس ماهشهر توضیح داد: از دوستان خوبمان در ماهشهر تشکر می‌کنم. برای دوستان بیرون از بازی شگفتی رخ داد ولی برای ما که اولویتمان لیگ برتر است، شگفتی نبود. ما سعی کردیم از جوانان‌ و بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند، استفاده کنیم. همچنین زمین بازی شرایط خوبی نداشت. من یک انتقاد از سازمان لیگ کنم که توپ‌هایی که در لیگ‌های مختلف استفاده می‌شود، باید یکی باشد. امیدوارم با یک برنامه ریزی خوب این اتفاق رخ دهد. توپ و زمین بازی ما را اذیت کرد و دقیقه 85 هم پنالتی دادیم که می‌توانست این اتفاق نیفتد. البته باتوجه به این که اولویت ما لیگ برتر است و همچنین مصدومانی هم داریم، ریسک نکردیم که در بازی مقابل خلیج فارس با تمام قوا حاضر شویم.

عنایتی در ادامه درباره مصدومان تیمش گفت: مصدومان ما همچنان مصدوم هستند ولی شرایط بهتری دارند. فکر می‌کنم از بازی بعدی همه آن‌ها برسند. این بازی نمی‌خواهیم ریسک کنیم که خدایی نکرده به عقب برگردیم. شرایط یکی، دو نفر از آن‌ها دیروز در تمرین بد نبود و باید با کادر پزشکی صحبت کنیم که می‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم یا نه.

او درباره نتایجی که هوادار در لیگ برتر کسب کرده بیان کرد: دوستان همه به گرفتن امتیاز نگاه می‌کنند ولی ما از لحاظ فنی نگاه می‌کنیم. از بازی اول مقابل استقلال نشان دادیم فوتبالی که بازی می‌کنیم، فوتبال قابل احترامی‌است. ما به هر قیمتی نتیجه نگرفتیم و روند رو به رشدی داشتیم. مقداری بی‌تجربگی کار دست ما داد ولی بازیکنان به یک خودباوری خوب رسیدند و مطمئن باشید که شرایط را تغییر می‌دهند. امیدوارم روند به شکلی شود که هم به لحاظ نتیجه گیری و هم به لحاظ فوتبالی شرایط بهتری را رقم بزنیم.

سرمربی هوادار افزود: جدول ما دو تکه است. چهار، پنج تیم که به لحاظ مالی قوی هستند و می‌توانند بازیکنان باکیفیت‌تری بگیرند برای قهرمانی می‌جنگند و باقی تیم‌ها برای میانه جدول و ماندن در لیگ برتر می‌جنگند. امیدوارم امسال در لیگ برتر بمانیم. دوستان و مدیران ما در باشگاه هم برنامه‌ریزی خوبی برای سال آینده دارند.

بازیکن و پیشکسوت باشگاه استقلال درباره خبر حذف سرخابی‌ها از آسیا اظهار کرد: آسیب بزرگی است. شما دو تیمی‌را اسم می‌بری که از تیم‌های بزرگ کشور هستند. استقلال افتخارات زیادی در آسیا دارد و پرسپولیس نایب قهرمان آسیا شده و حذف آن‌ها اتفاق بدی است. باید راهکاری پیدا کنیم که اتفاق بدی برای فوتبال کشورمان نیفتد. این اتفاق ما را مقابل کشورهای دیگر ضعیف می‌کند. اگر قرار است دولت از فوتبال حمایت کند، باید از همه حمایت کند. باید راهکار اساسی پیدا کنیم که این اتفاق نیفتد. امیدوارم این خبر درست نباشد. کسانی که بالا نشستند شوخی ندارند و می‌خواهند تصمیمی‌بگیرند که روی فوتبال ما تاثیرگذار است. ما باید به سمتی برویم که جایگاهی که در آسیا به لحاظ ملی داریم را به لحاظ باشگاهی هم پیدا کنیم.

عنایتی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در ابتدای فصل هدف کسب سهمیه آسیایی هم داشته‌اند، گفت: این بلند پروازی است که به سهمیه آسیایی فکر کنیم. دوستانی که تیم را در اختیار گرفتند، خیلی دیر تیم را در اختیار گرفتند و من مجبور شدم با بودجه محدود خودم تیم را ببندم. برنامه‌ریزی ما این است که امسال در لیگ برتر بمانیم و در سال‌های آینده جایگاه بهتری پیدا کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید