روایت علی پروین از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس

در مراسم هم اندیشی باشگاه پرسپولیس و پیشکسوتان درباره خصوصی سازی که  امروز یکشنبه برگزار شد، علی پروین اظهار داشت: ابتدا مخالف این کار بودم ولی بعد از صحبت‌های مدیرعامل باشگاه در نشست شرکت کردم. ان‌شالله که خصوصی‌سازی اجرایی شود اما من مخالف این کار هستم. پرسپولیس مشکلات زیادی دارد و شرکتی که می‌خواهد وارد بورس شود نباید بدهی داشته باشد. مخالفم و به همین دلیل از دیگر پیشکسوتان خواستم صحبت کنند.

وی افزود: هر زمانی «یحیی گل‌محمدی» مصاحبه می کند از مشکلات باشگاه حرف می‌زند. مدیرعامل باشگاه، دوستان زیادی دارد و در تلاش است که این باشگاه وارد بورس شود. ما پیشکسوتان چیزی نمی‌خواهیم. شرکت خود ما شرایطش از پرسپولیس بهتر است چون نه بدهکار است و نه به دارایی بدهی دارد و همه چیز به روز است. درست است که درویش دوست من است اما باید پاسخگوی مسوولیت خود باشد.

پروین در خصوص اینکه استقلالی‌ها می گویند چرا ارزش این باشگاه کمتر از پرسپولیس تعیین شده، گفت: دنبال این مسائل نباشید و ببینید این اتفاق می‌افتد بعد در موردش حرف بزنید. بعید می‌دانم خصوص‌سازی انجام شود.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس اذعان کرد: پرسپولیس و استقلال با هم در یک شرایط هستند و بقیه کنار رفته‌اند. نتیجه شهرآورد خیلی مهم است و فکر می‌کنم پرسپولیس دوباره قهرمان می‌شود.

پروین در خصوص حضور میرشاد ماجدی به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: او از جنس فوتبال است، هم بازیکن بوده و هم به فدراسیون خدمت کرده و امیدوارم فدراسیون را جمع و جور کند. او از همین حالا به فکر ۷-۸  بازی ملی باشد و تیم‌هایی را برای بازی تدارکاتی در نظر بگیرد که ۳ گل به ما بزنند نه اینکه ما ۴ گل به آنها بزنیم.

سرمربی سابق تیم ملی ادامه داد: باید نقطه ضعف تیم ملی مشخص شود. حمید استیلی هم فوتبالی است و کارش را می‌داند. این تیم جدید به امید خدا خوب کار می‌کنند. در جام جهانی ۷۸ که ما راهی جام جهانی شدیم یک تیم از آسیا صعود می کرد ولی الان ۵ تیم می‌رود.

پروین در مورد سرباز شدن فوتبالیست‌ها گفت: اینها مسائلی است که خودشان می‌دانند. الان یک آیین نامه می‌آوردند و پس فردا همین‌ها آزاد می‌شوند و می‌روند در استقلال بازی می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد صدای معتمد :
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید