روایت سرمربی پیکان از بازی تیمش مقابل پرسپولیس

در نشست خبری پس از بازی پیکان با پرسپولیس، سعید دقیقی سرمربی پیکان گفت: امروز بازی خوبی را انجام دادیم ابتدا روی اشتباه گل خوردیم و در ادامه سعی کردیم که جبران کنیم، اما گل مفتی را خوردیم. تیم ما برخلاف حریف که حرفه ای است، جوان است. در روزی که می‌توانستیم حداقل مساوی کنیم، شکست خوردیم.

وی در مورد شرایط پیکان گفت: باشگاه با حضور اکبر محمدی برنامه بلند مدت دارد، اما فکر می‌کنم از نظر بودجه تیم مان جزو 2، 3 تیم آخر باشد. به غیر از ابراهیم صالحی 30 ساله، نفرات زیر 23 سال هستند. تیم جوان هم همیشه نمی‌تواند در بالا باشد. باید اعتماد کرد و نیازهایشان را برطرف کرد تا به شرایط بهتر باز گردیم.

مدیر تیم پیکان در مورد اعتراض پرسپولیسی‌ها به پنالتی گفت: درگیری که بین لک و بازیکن ما ایجاد شد باعث پنالتی شد، اما با احترام به نظر داور، او می‌توانست ادامه بازی بدهد تا توپ وارد دروازه شود. تمام کادرفنی پرسپولیس و حامد لک که هم بازی خودم بوده است احترام قائلم اما بعد از آن صحنه اتفاقات زشتی رقم خورد که خودم به مطهری هم تذکر دادم. او در قاب تلویزیون که قرار می‌گیرد خیلی عاقل و با شخصیت ظاهر می‌شود، اما این حرکات در بازی در شان او نبود.

وی در مورد اینکه چه حرکتی انجام داد، عنوان کرد: به هرحال توقع بیشتری از او داریم. این تفاوت رفتاری آدم را نگران می‌کند. به هرحال آنها الگوی جوانان هستند و انتظار بیشتری می‌رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید