روایت سرمربی مس رفسنجان از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت

سرمربی مس رفسنجان، محمد ربیعی، بعد از پیروزی 2 بر صفر مس رفسنجان مقابل نفت آبادان در نشست خبری اظهار داشت: بابت غیبت دیروزم در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم. ساعت 10:30 شب رسیدیم. به تیم نفت آبادان و منصوریان خسته نباشید می‌گویم و یک خدا قوت و خسته نباشید جانانه به بازیکنان مس رفسنجان می‌گویم که در چنین شرایط آب و هوایی چه انرژی گذاشتند. در نیمه اول یکی دو موقعیت داشتیم اما در ابتدای نیمه دوم نفت بهتر بازی کرد ولی بعد ما با تغییر سیستم به بازی مسلط شدیم و به گل هم رسیدیم. در اواخر مسابقه هم نفت آبادان به ما فشار آورد اما روی ضد حمله به گل رسیدیم. نفت آبادان هم تیم خوبی دارد و منصوریان جوانان خوبی استفاده می کند.

ربیعی افزود: کیفیت بازی هم خوب بود. در نیمه دوم در یک سوم میانی اشتباه‌های مکرری داشتیم با جابه جایی هایی که انجام  دادیم به بازی مسلط شدیم. دو توپ خطرناک زدند که دروازه بان مس رفسنجان گرفت. به منصوریان تبریک می گویم. به نتیجه کاری ندارم، او تیم خوب و جوانان خوبی هم دارد.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: خوشحالم که بردیم. دو رقیب هستیم که در بالای جدول رقابت می‌کنیم. فولاد و گل گهر که هر دو قبل از ما بازی داشتند و برده بودند و ممکن بود روی ذهن بازیکنان ما تاثیرگذار باشند. به هر حال جنگ میانه جدول از چهارم تا ششم وجود دارد و سعی می کنیم در دو بازی آخر با تمام انرژی بازی می کنیم. هفته آینده باید با استقلال بازی کنیم در بازی امروز خیلی مستهلک شدیم بازیکنان ما آب زیادی از بدنشان رفته است وباید ریکاوری خوبی انجام بدهیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید