روایت دستیار اسکوچیچ از پیروزی تیم ملی ایران

در نشست خبری پس از بازی تیم ملی ایران با لبنان، که به دلیل اخراج دراگان اسکوچیچ در بازی با لبنان، با حضور ماریو تات، مربی تیم ملی ایران برگزار شد، تات گفت: قبل از اینکه اینجا بیاییم می‌دانستیم که بازی خیلی سختی در پیش داریم ولی از دقیقه اول باور داشتیم که تیم بهتری هستیم و نشان دادیم که در زمین هم از لبنان بهتریم. بازی گره خورد و تیم میزبان به معنای واقعی فوتبال انجام نداد. با وقفه‌هایی که ایجاد کرد باعث شد بازی از جریان خارج شود. می‌دانستیم باید بازی را با تمرکز زیاد پیش ببریم ولی روی یک توپ واقعا نامعلوم و نامشخص گل خوردیم و طول کشید که نتیجه را بر گردانیم.

وی ادامه داد: نتیجه صبوری خودمان را با دو گل در لحظات پایانی گرفتیم. فکر می‌کنم روی صبوری خودمان یک جایزه خوب گرفتیم. بازیکنان ما تا دقیقه آخر جنگیدند و ذهنیت خود را حفظ کردند. این قدم بزرگی در راه صعود به جام جهانی بود. باور داریم که از این هم در آینده بهتر می‌شویم.

دستیار اسکوچیچ درباره رفتار سرمربی تیم ملی ایران بعد از گل نخست که منجر به اخراج او شد، گفت: خیلی سخت است که چنین موضوعی را توضیح دهم. در بازی هایی مانند این که پر تنش است و وقفه‌‌‌های بسیار زیاد در بازی که توسط حریف ایجاد می‌شود، ما را آزار می‌دهد. هیجان ما در آن لحظه بالا بود و به نظرم رفتار سرمربی تیم ملی هم غیر طبیعی نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید