روانخواه: کلوپ را باید الگوی خود قرار دهیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امید روانخواه سرمربی تیم فوتبال نیروی زمینی تهران گفت: نمی‌دانم چرا در ایران مربی‌‌‌های ما اصرار به شروع لیگ دارند به خاطر هزینه ای که باشگاه شان کرده یا جامی‌که قرار است بدست بیاید یا هرچیز دیگری؛ در این قضیه کلوپ را باید الگو قرار داد.

امید روانخواه اظهار کرد: در شرایطی که لیورپول بعد از بیست و خورده ای سال شانس قهرمانی دارد ولی گفت اگر بازی نکردن ما باعث می‌شود جان یک نفر حفظ شود ما آن را رعایت می‌کنیم.

وی افزود: ما در کشور ما هستند افرادی که از صعود و قهرمانی صحبت می‌کنند و فکر می‌کنم این کوته فکرانه ترین حالتی است که می‌توانیم این شرایط را ببینیم؛ ما مربی و فوتبالیست‌ها باید نشان بدهیم که ما هم اولویت‌‌‌های زندگی مان فرق می‌کند.

روانخواه با بیان اینکه الان اولویت جامعه باید این باشد که مردم کمتری این بیماری را بگیرند و مردم کمتری جان شان از دست بدهند، تصریح کرد: مردمی‌که از نظر مالی شرایط سختی دارند باید بتوانند زندگی خودشان را با دغدغه کمتری پیش ببرند.

وی با تاکید بر اینکه اولویت ما سلامت جامعه است چون فکر نمی‌کنم جام و قهرمانی در این شرایط به کسی کمک کند، ادامه داد: از همه مربی‌ها ‌می‌خواهم محکم پای این موضوع بایستند تا جامعه ما بیشتر از این درگیر این بیماری نشوند.

سرمربی تیم فوتبال نیروی زمینی تهران یادآورشد: بعد از شیوع ویروس کرونا مطمئنا اولویت جامعه هم تغییر می‌کند و فکر می‌کنم اولویت تمام جوامع، حتی جوامعی که خیلی از ما از نظر فرهنگی، اقتصادی و ساختار جلوتر هستند تغییر کرده است.

روانخواه در پایان خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم مسوولان ما یا حتی کسانی که در بحث فوتبال تصمیم‌گیر هستند کمتر به آن فکر می‌کنند، این را به خاطر زمزمه هایی می‌گویم که در مورد شروع لیگ می‌شنویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید