رهبری‌فرد: مدیران کنونی پرسپولیس در حدی نیستند که مشکلات را حل کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهروز رهبری‌فرد پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص انتقاد‌‌‌های شدیدش گفت: این‌ها که انتقاد نیست، اگر دهانم را باز کنم، خیلی حرف‌ها می‌زنم که بعضی‌ها دیگر در فوتبال نباشند من فعلاً سکوت کردم و چیزی که به ذهنم رسیده و مطمئناً با رعایت آن به پرسپولیس کمک می‌شود را می‌گویم؛ وگرنه آمار‌هایی دارم که اگر بگویم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

بهروز رهبری‌فرد با تاکید بر اینکه به خدا قسم این‌طور نیست و من قصد زمین زدن کسی را ندارم و فقط دوست دارم یک روند منطقی را ببینم، اظهارکرد: اصلاً چرا من حرف بزنم، آمار یکی از مدیران عامل پیشین باشگاه پرسپولیس را از بازیکن اسبق استقلال که در یک تیم تهرانی مربیگری می‌کرد، بگیرید و خودتان متوجه کل داستان می‌شوید.

رهبری‌فرد در خصوص میرعامل جدید پرسپولیس ابراز کرد: هر کسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، مجبور است همه تقصیر‌ها را به گردن نفرات قبلی بیندازد. یک بازی در مدیریت فوتبال وجود دارد به نام «کی بود، کی بود، من نبودم» و هر کسی بیاید، این بازی را بلد است.

وی افزود: مدیران پرسپولیس باید مثل گنده‌لات‌های قدیم تهران رفتار کنند؛ آن‌ها ابتدا با یکدیگر هماهنگ می‌کردند که اگر شکایت نمی‌کنی، برویم دعوا! باشگاه هم اطلاعیه بدهد هر کسی از ما به فیفا شکایت نمی‌کند، سرمربی تیم شود. اگر این کار را کنند، دیگر مدیران باشگاه به دردسر نمی‌افتند.

رهبری‌فرد خاطرنشان کرد: مدیران کنونی باشگاه هیچ کدام‌شان در حدی نیستند که مشکلات را حل کنند و اگر این‌طور بود، اصلاً شانس حضور در هیئت‌مدیره را به آن‌ها نمی‌دادند! شما ببینید چه سریالی برای انتخاب مدیرعامل پرسپولیس طی ۵ سال گذشته به راه افتاد.

وی سپس با انتقاد از حیدری و با کنایه نسبت به حرف هایی که زده بیان کرد:«من مدعی نیستم اصلا. من می‌توانستم مربی امید و نوجوانان پرسپولیس بشوم ولی این کارها به درد من نمی‌خورد. باید برای این کار دانش داشت. فرق می‌کند مربیگری پایه‌ها و بزرگسالان. احتمالا این آقایانی که حرف‌‌‌های ما به آنها برمی‌خورد، حتما خودشان مشکل دارند.»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید