رنجبری: مطمئن هستم که گل گهر در لیگ برتر می‌ماند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیمان رنجبری مهاجم تیم گل گهر با بیان اینکه مطمئن هستم که گل گهر در لیگ برتر می‌ماند، گفت: خوشبختانه تیم امسال شرایط خودش را هرچه گذشت پیدا کرد و در این شش هفته آخر دیگر بازیکنان راحت بازی می‌کنند، ابتدای فصل اینگونه نبود و چون تازه از لیگ یک آمده بودیم هنوز با فضای لیگ برتر آشنا نبودیم.

پیمان رنجبری افزود: خط حمله ما نسبت به سال قبل بخصوص در نیم فصل اول خیلی در گلزنی موفق نبود و این هم فقط به خاطر عدم تجربه حضور در لیگ برتر بود، ما سال گذشته در هر بازی دو سه گل می‌زدیم، من آقای گل شدم و مهردادآوخ هم گل‌‌‌های زیادی زد.

رنجبری با اشاره به اینکه دوست دارم که بازی‌‌‌های شروع شود اما به شرط اینکه کسی آسیب نبیند، سلامتی تک تک مردم از هر چیزی مهمتر است ادامه داد: با باشگاه دیروز صحبت کردم و گفتند احتمال دارد که و از پانزدهم تمرینات آغاز شود.

وی در رابطه با قهرمانی گل گهر در لیگ یک گفت: بله یادم هست، سال گذشته در چنین موقعی بود که توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم.تیم خوبی داشتیم و من در یازده هفته یازده گل زدم.

مهاجم تیم گل گهر با تاکید بر اینکه بازی داشت تمام می‌شد و فکر کنم دقیقه ۹۴ بود که گل زدم، ابراز کرد: اگر این بازی را نمی‌بردیم صعودمان قطعی نمی‌شد و باید منتظر بازی آخر می‌ماندیم.

رنجبری خاطرنشان کرد: استرس تا آخرین دقیقه خیلی بالا بود که خداراشکر توانستم گل بزنم و قهرمان شویم، در لیگ یک تیم هایی بودند که خیلی بیشتر از گل گهر هزینه کرده و بازیکنان مطرحی را به خدمت گرفته بودند.

وی یادآور شد: در لیگ برتر اما شرایط فرق می‌کرد.سطح بازی‌ها شاید خیلی بالاتر نبود اما فضایی که وجود دارد و فشاری که روی تیم‌ها می‌آید خیلی سنگین است و تجربه خیلی مهم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید