رمضانی: من با باشگاه استقلال قرارداد سفید امضا کردم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: من با باشگاه استقلال قرارداد سفید امضا کردم که به حرمت این باشگاه بزرگ و خانواده ناصرخان حجازی و شخص مجیدی بود که نسبت به من لطف داشت و من به خاطر آنها سمت سرپرستی تیم استقلال را پذیرفتم.

رمضانی اظهار کرد: خود آقای سعادتمند به دنبال افرادی شایسته برای سپردن مسئولیت‌های مختلف باشگاه به آنها است و معاونت ورزشی نیز معرفی خواهد شد، من بابت این اتفاق از سعادتمند تشکر می‌کنم و مطمئن باشید هر چه در توانم داشته باشم برای موفقیت استقلال انجام خواهم داد.

وی ادامه داد: بنده برای رتق و فتق امروز چه در گذشته و چه در این مقطع بیشتر از شرح وظایف یک سرپرست فعالیت کرده‌ام و خواهم کرد و این باعث افتخارم است امیدوارم استقلال با تامین بودجه لازم از شرایط کنونی خارج شود.

رمضانی تصریح کرد: من هم تعهدات شغلی خودم را دارم و نسبت به ده‌ها نفر تعهد کاری دارم و سمت معاونت ورزشی باشگاه استقلال با این حجم کار و مشکلات انباشته شده، به روزی ۱۰ ساعت وقت احتیاج دارد که من چنین تایمی‌برای خدمت به باشگاه استقلال ندارم.

وی خاطرنشان کرد: این سمت دائمی‌نیست و آقای سعادتمند گفت از آنجا که خود آقای مجیدی مسبب حضور شما در تیم استقلال است و با توجه به رابطه حسنه شما با اعضای کادر فنی و بازیکنان شما به صورت همزمان به عنوان سرپرست و معاونت ورزشی فعالیت کنید.

رمضانی تصریح کرد: به این ترتیب کارها بهتر و سریعتر انجام می‌شود اما من نمی‌توانم در حق یک باشگاه با میلیون‌ها باشگاه به عنوان یک موسسه بزرگ ملی کم لطفی کنم و حق را زیر پا بگذارم به خود آقای سعادتمند هم گفتم من شغل دیگری دارم که در شرایط کنونی نمی‌توانم آن را کنار بگذارم و بعد از دوره بازیگری هرگز به پول فوتبال برای گذران زندگی اتکا نکرده‌ام.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید