رغبتی: فعالان فضای مجازی علیه ما حاشیه سازی راه می‌اندازند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره این که شنیده می‌شود وی یکی از مخالفان تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس است گفت: مطلقا من هیچ اختلافی با رسن ندارم، با مدیر برنامه‌های وی یکی دو جلسه برگزار کرده‌ایم و در این جلسات پیشنهاد خود را برای تمدید قرارداد ارائه کرده‌ایم. قرار است این پیشنهاد‌ها بررسی شود و به ما جواب بدهند.

علی رغبتی افزود: هیچ اختلافی بین ما و رسن وجود ندارد و نمی‌خواهیم در مورد مسائلی که در فضای مجازی مطرح می‌شود صحبت کنیم. همیشه در فصل نقل و انتقالات یک عده بسیار اندکی که در فضای مجازی فعال هستند هر روز علیه باشگاه حاشیه‌سازی راه می‌اندازند تا فضا مقداری ملتهب شود و تصمیم‌گیری سخت و ناقص شود.

وی درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس گفت: مقرراتی داریم که طبق آن زمان شروع و اتمام فصل نقل و انتقالات مشخص است. ما باید در این محدوده زمانی با بازیکنان مد نظرمان مذاکره کنیم. باشگاه پرسپولیس فهرستی از بازیکنان مدنظر کادر فنی را در اختیار گرفته و به شدت مشتاق است این نفرات به تیم اضافه شوند.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم ما در فهرست خود دو تا سه جای خالی دارد و برخی نفرات هم که اکنون در فهرست تیم هستند، جزو نفرات زیر ۲۳ سال محسوب می‌شوند. می‌خواهیم تیم فعلی را حفظ کرده و جای خالی خود را هم با همین بازیکنانی که کادر فنی اعلام کرده پر کنیم.

رغبتی در باره این که آیا بودجه‌ای برای فصل نقل و انتقالات به جز دریافت پول از کارگزار پیش بینی شده گفت: قرارداد ما با کارگزار شرایط زمانبندی دارد و این گونه نیست که هر زمان که ما بخواهیم و یا کاری پیش بیاید این شرکت به پرسپولیس پول بدهد.

وی تصریح کرد: مکلف هستیم با بودجه‌ای که پیش بینی کرده‌ایم کار را پیش ببریم و کارگزار هم تعهداتی را که داده دنبال می‌کند. خوشبختانه تاکنون تعامل خوبی داشته‌ایم و جایی که دست ما تنگ شده، کارگزار به کمک آمده و الان هم به کمک پرسپولیس می‌آید.

رغبتی افزود: برای کار خود پلنی داریم و طبق همان پیگیری بدهی‌های خارجی که امکان دارد باشگاه را اذیت کند و هزینه‌های تیم را پیش می‌بریم. برای جذب بازیکنان جدید و تسویه و تمدید قرارداد بازیکنان فعلی هم برنامه مدونی داریم که طبق آن عمل خواهیم کرد. امیدوارم حادثه غیرمنتظره‌ای رخ ندهد و تمام برنامه‌ها به شکل درستی اجرا شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید