رغبتی: با بشار رسن به توافق رسیدیم و در حال تسویه هستیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه اگر پنجره نقل و انتقالاتی بسته شود مشکلی به وجود نمی‌آید، گفت: نباید پنجره بسته شود. این موضوع را هم به صورت موازی دنبال می‌کنیم.

علی رغبتی اظهار کرد: پرسپولیس نباید با محرومیتی مواجه شود و امیدواریم این اتفاق بیفتد. فرصت محدود است و این را از قبل می‌دانستیم. امروز مقدومات یک پرداخت دیگر فراهم شد و احتمالا شنبه به حساب برانکو پول می‌ریزیم.

رغبتی در مورد نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار داشت: لیستی را سرمربی تیم داده، یک ماه روی آن بررسی‌های لازم را انجام دادیم. طبق آن لیست عمل می‌کنیم و حدود ۷۵درصد راه را هم رفته‌ایم.

وی در مورد اینکه ساختمان‌ باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس متعلق به فدراسیون است و این املاک به خاطر مشکلات حقوقی فدراسیون در حال توقیف شدن هستند، اظهار داشت: دو دانگ این ساختمان مربوط به پرسپولیس و ۴دانگ آن متلق به فدراسیون فوتبال است.

او یادآورشد: قرار بود هبه شود که ظاهرا مقررات اجازه نداده است. خود باشگاه پرسپولیس املاکی را دارد که تقریبا کار انتقال آن‌ها انجام شده است. البته برای پرسپولیس بوده و در حال رفع توقیف است. اگر این اتفاق بیفتد به یکی از آن ساختمان‌ها نقل مکان می‌کنیم.

وی در مورد اینکه بشار رسن خواهان ۱۰درصد افزایش قرارداد شده است، گفت: ما با بشار به توافق رسیدیم. در حال تسویه هستیم. مساله تامین ارز او حل شد و به زودی قراردادش اضافه می‌شود.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت علی علیپور تصریح کرد: با او گفت و گوی مقدماتی خیلی خوبی داشتیم. دور از انتظار بود. خیلی به او نزدیک هستیم. اجازه خواست تا فردا روی پیشنهاد باشگاه فکر کند و جواب بدهد.

رغبتی یادآورشد: در مورد اینکه مهدی ترابی قراراست به زودی در قطر تست کرونا بدهد، گفت: من در جریان کار او نیستم. تماسی هم با او نداشتم و چون سرم شلوغ بوده نمی‌دانم باشگاه هم با او تماس داشته یا نه.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید