رضا نورمحمدی: جای تعجب دارد که چرا پرسپولیس باید این همه دغدغه داشته باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا نورمحمدی کاپیتان سال‌های نه چندان دور تیم فوتبال پرسپولیس در مورد وضعیت مبهم ادامه همکاری با چند بازیکن مانند شجاع خلیل زاده، بشار رسن و کمال کامیابی نیا گفت: این بازیکنان لایق بهترین‌ها هستند و جایگاه کنونی تیم حاصل زحمت همین نفرات است.

رضا نورمحمدی اظهار کرد: با توجه به شرایط، آنها خواسته نابجا ای ندارند و وظیفه مدیریت است که خواسته آنها را اجابت کند. بازیکنان حرمت گذاشتند و به خاطر پرسپولیس قرارداد چند ساله بستند اما مدیریت وظیفه دارد که با توجه به شرایط فعلی، شرایط بازیکنان را تغییر دهد.

وی همچنین ابراز کرد: اگر مشکلات پرسپولیس حل نشود و بازیکنان جدا شوند، ممکن است این موضوع ادامه راه موفقیت آمیز پرسپولیس را تحت تاثیر قرار دهد؛ پس باید این مشکلات حل شود.

رضا نورمحمدی با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنچه که ما از بیرون می‌بینیم این است که شرایط به خاطر مشکلات مالی، اصلاً خوب نیست. جای تعجب دارد که چرا تیمی‌مانند پرسپولیس که تا این اندازه خوب عمل کرده و بهترین نتایج را گرفته با چنین مشکلات پیش پا افتاده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

وی گفت: مگر پیش از این پرسپولیس دغدغه پول برانکو را نداشت؛ آقای رسول پناه شما روزی که به پرسپولیس آمدی باید این مشکلات را بر طرف می‌کردید؛ شما با آگاهی از این مشکلات، مدیریت باشگاه را به عهده دار گرفتید اما اقدامی‌برای حل آن انجام ندادید. آقای رسول پناه شما قبل از سرپرستی باشگاه در هیات مدیره حضور داشتید و از شرایط مطلع بودید پس باید حل آن مشکلات را در اولویت قرار می‌دادید.

رضا نورمحمدی افزود: بازیکنان پرسپولیس کارشان را به خوبی انجام دادند و آنها لایق بهترین‌ها هستند. اصلاً در سطح تیمی‌مانند پرسپولیس نیست که بخواهد با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کنند اما متاسفانه شرایطی را به وجود آورده‌اند که باعث نگرانی همه شده است و هواداران به جای اینکه از راهیابی به فینال آسیا خوشحال باشند، ناراحت شرایط موجود هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید