رضا عنایتی از علل شکست هوادر از استقلال، گفت:

در نشست خبری پس از بازی استقلال و هوادار در هفته نخست لیگ برتر، رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال  گفت: برای شروع بازی بدی بین دو تیم هوادار و استقلال نبود. می‌دانستیم مقابل تیمی‌بازی می‌کنیم که شخصیت بزرگی دارد و خیلی منسجم و محکم است. در شرایط بازی، ما بد عمل نکردیم، اما از نحوه بازی خیلی راضی نیستم. امیدوارم به یک خودباوری بیشتر و بهتر برسیم. به استقلال هم تبریک می‌گویم که سه امتیاز را کسب کرد. تلاش می‌کنیم از بازی بعدی، کیفیت بهتری داشته باشیم. تفکرات زیادی داریم و باید کارهای بزرگی انجام دهیم. امیدوارم سریع ریکاوری کنیم و برای بازی‌های بعدی آماده شویم.

در ادامه رضا عنایتی  سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره اینکه رقابت تیمش با باشگاه‌های متمول لیگ برتری چگونه است و آیا می‌تواند این تیم را حفظ کند یا نه، اظهار داشت: جدول این فصل را به دو قسمت تقسیم می‌کنیم. پنج شش تیمی‌که به لحاظ مشکلی ندارند، بالای جدول هستند و هشت، 9 تیم هم شدیداً ضعف مالی دارند. لیگ این فصل کاملاً دو تکه است. چهار پنج تیم برای قهرمانی می‌جنگند و باقی هم برای سقوط نکردن تلاش می‌کنند.

همچنین رضا عنایتی خاطرنشان کرد: ما با توجه به بضاعتی که داشتیم، بازیکنانی جذب کردیم که به لحاظ فنی بسیار خوب هستند و تلاش می‌کنیم این فصل در لیگ برتر بمانیم. با مدیریت جدید و شرایط جدید، تفکرات بزرگی شکل گرفته و دوستان برنامه‌های بزرگی در سر دارند و مطمئناً در سال‌های بعد تلاش می‌کنند به جایگاه‌های بهتری برسند. ما تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم که از تلاش و کار کردن کنار برویم و تمام سعی‌مان بهتر شدن شرایط‌مان در جدول است.

رضا عنایتی در خصوص اینکه آیا استقلال توانست آنطور که انتظار دارد به هوادار فشار بیاورد، گفت: درست نیست من درباره تیم استقلال صحبت کنم و باید در مورد تیم خودم اظهارنظر داشته باشم. فقط بابت سه امتیازی که استقلال از ما گرفت تبریک گفتم. بازی پایاپای بود و جوانان ما همراه با باتجربه‌ها توانستند اهداف ما را پیاده کنند. با این حال در دقایقی از بازی به خصوص صحنه گل ناراحت هستم، که چرا باید به این سادگی گل بخوریم. باید تمرین کنیم و تلاش بیشتری داشته باشیم تا بهتر نتیجه بگیریم.

و در انتها سرمربی تیم فوتبال هوادار رضا عنایتی، درباره مسائل داوری نیز اظهار داشت: داوری مشکل خاصی نداشت و فقط صحنه پنالتی، صد درصد پنالتی نبود. باقی مسائل هم در میانه زمین بود که تأثیری در مسابقه نداشت. داور کار خاصی جز صحنه پنالتی نداشت، چون صحنه را دیدم و بازیکن ما با مهاجم حریف برخوردی نداشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید