رضایی: سعی می‌کنیم در جذب بازیکن چارچوب خودمان را حفظ کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رحمان رضایی سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان درخصوص این که در فصل نقل و انتقالات امسال قیمت‌ها بسیار بالا رفته گفت: دقیقا اما باشگاه ذوب‌آهن یکسری چارچوب دارد که در قالب آن باید بازیکن بگیریم.

رحمان رضایی اظهار کرد: با تمام احترامی‌که برای بازیکنان شاخص و خوب فوتبالمان قائلم، نمی‌توانیم رقم‌های آن چنانی به بازیکن بدهیم. هر کسی قیمتی دارد ولی ما سعی می‌کنیم در جذب بازیکن چارچوب خودمان را حفظ کنیم.

رضایی با اشاره به تقویت تیم تصریح کرد: در دو سه پست باید تیم را تقویت کنیم. فصل نقل و انتقالات همیشه پر فراز و نشیب است با این حال در صدد هستیم که با مهره‌های مدنظرمان صحبت و آن‌ها را جذب کنیم.

وی در مورد سقف قرارداد برای جذب بازیکن تصریح کرد: سقف ما بستگی به خود بازیکنان دارد. فاکتورهایی داریم که طبق آنها با مدیران صحبت می‌کنیم. اگر توافق انجام شود بازیکن را جذب می‌کنیم و اگر هم نشود نمی‌توانیم این کار را انجام بدهیم.

او ادامه داد: در کل همه چیز مشخص است. نمی‌توانیم به صورت باز و آزاد و با مبالغی که گفته می‌شود، با هر بازیکنی قرارداد ببندیم. ما در چارچوب خودمان و طبق تصمیمات هیأت مدیره و کارخانه حرکت می‌کنیم.

رضایی درباره جذب حسین ابراهیمی‌ابراز کرد: بهتر است در مورد این مساله از باشگاه سوال کنید. من نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص این که ابراهیمی‌اعلام کرده تمایلی برای حضور در ذوب‌آهن ندارد و آیا نظر خودش هم همین است و جایگزینی برای ابراهیمی‌در نظر گرفته شده، اظهار داشت: من دیروز در این مورد صحبت کردم و اصلاً نمی‌خواهم هیچ صحبتی داشته باشم. بهتر است از باشگاه بپرسید. الان در تلاش برای جذب بازیکنان خوب هستیم تا تیم خوبی را ببندیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم.

رضایی در خصوص اتفاقاتی از دیروز به خاطر جذب حسین ابراهیمی‌در ذوب‌آهن افتاده اظهار داشت: من این مسأله را به باشگاه سپردم و در مورد آن با باشگاه صحبت کنید. صحبت خاصی در این مورد ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید