رضایی: حضور در سطح اول فوتبال اروپا تمرکز بالاتری می‌طلبد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رحمان رضایی بازیکن اسبق تیم ملی درخصوص حضور سردار آزمون در لیگ‌‌‌های معتبر اروپایی گفت: او باید بداند لیگ فوتبال روسیه در سطح دوم فوتبال اروپاست و حالا پیشنهاداتی از لیگ دسته اول لالیگا، لیگ برتر یا همان جزیره و کالچو دارد آزمون روی این قضیه باید به شدت تمرکز داشته باشد.

رحمان رضایی افزود: با توجه به شرایط خوب فیزیکی و قدرت سرزنی اش فکر می‌کنم در لیگ انگلیس با توجه به سانترهای زیادی که در فوتبال آن کشور می‌شود موفق‌تر باشد البته سطح کلی بازی آزمون به همه لیگ‌ها می‌خورد.

رضایی ادامه داد: اگر خوشبینانه فکر کنیم که یکی از این تیم‌ها او را جذب کنند باید دید آیا بازی‎اش هم می‌دهند؟خیلی از بازیکنان شبیه به آزمون از لیگ‌‌‌های سطح پایین به سطح اول اروپا رفته اند اما آنجا فقط نیمکت نشین بودند.

وی تصریح کرد: حضور در سطح اول فوتبال اروپا تمرکز بالاتر، تمرینات بیشتر و روحیه و انگیزه ای قوی تر را می‌طلبد لذا او باید به مراتب بیشتر از قبل کار کند تا در چارچوب تیم‌هایی مانند سویا، ناپولی یا تیم‌‌‌های لیگ جزیره موفق باشد.

بازیکن اسبق تیم ملی با بیان اینکه آزمون قطعاً حالا تجربه خوبی در فوتبال روسیه کسب کرده است فکر می‌کنم این توانایی را دارد، ابراز کرد: او در زمانی که عضو تیم جوانان کشورمان بود فرصت بسیار خوبی برای حضور در سری آ ایتالیا داشت. در واقع دو باشگاه ایتالیایی به طور جدی خواهان به خدمت گیری اش بودند.

وی خاطرنشان کرد: فوتبال ایتالیا درگیرانه و تاکتیکی تر است. در اسپانیا هم هر دو مورد قبلی به طور جداگانه در فوتبال باشگاهی رعایت می‌شود. هم فوتبال قدرتی، هم تکنیکی و هم سرعتی با شناختی که از فوتبال سردار آزمون دارم مطمئن هستم که به هر یک از لیگ هایی که امروز خواهانش هستند برود موفق می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید