رضایی: تیم فنی استقلال بسیار قوی و پخته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید رضایی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص چشم انداز آینده استقلال در لیگ بیستم نیز بیان داشت: فکری به عنوان کاپیتان خدمات شایسته‌ای به استقلال داشته و این بار هم در کسوت مربی به این تیم پیوسته و انگیزه‌های زیادی برای موفقیت دارد.

وحید رضایی افزود: تیم فنی استقلال هم بسیار قوی و پخته است. شاید این اولین بار باشد که دو سرمربی سابق (مظلومی‌و مرفاوی) در کنار یک سرمربی جوان‌تر می‌نشینند. جمع تجارب این دو بزرگوار در کنار جوانی، انگیزه و انرژی محمود فکری بسیار تعیین کننده است.

او درخصوص اینکه سابقه سال‌ها مربیگری را دارد نیز به جمع نیمکت نشینان این تیم اضافه خواهد شد، ابراز کرد: من خودم استقلالی هستم، بازیکن این تیم بودم و بازگشت به استقلال آرزوی من است و با افتخار این پیشنهاد را می‌پذیرم.

وی در این رابطه بیان داشت: از سه چهار روز گذشته تماس‌هایی از سوی استقلال داشتم و دو شب پیش مستقیماً با خود آقای فکری در این باره صحبت کردم. قبل از هر چیز تشکر بسیار می‌کنم از محمود فکری که مرا برای این کار قابل دانست و از ادب، متانت و افتادگی ایشان نیز نباید به راحتی گذشت.

رضایی گفت: صحبت‌های ابتدایی را با آقای فکری کردم و سپس صحبت‌هایی هم با آقای مرفاوی داشتم. من با افتخار این پیشنهاد را می‌پذیرم و تنها مشکل کار اینجاست که در حال حاضر سرمربی تیم مس شهر بابک در لیگ دسته دو هستم و باید از این باشگاه رضایتنامه بگیرم. این موضوع را هم با آقای فکری و هم با آقای مرفاوی مطرح کردم و همچنین با مدیر عامل محترم باشگاه مس شهر بابک هم طرح موضوع کردم.

رضایی گفت: نقش آقایان مرفاوی و مظلومی‌در سرنوشت این فصل استقلال بسیار تاثیرگذار است. فکری هم توانایی‌هایش را در همه سال‌هایی که مربیگری کرده نشان داده و به نظرم با عقبه خوبی به استقلال آمد و چه من به جمع آنها اضافه شوم یا نشوم، برای استقلال، محمود فکری و همه عزیزانی که او را در این امر خطیر کمک می‌کنند آرزوی موفقیت می‌کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید