رضاوند: فرهاد مجیدی هواداران را از سردرگمی‌درآورد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه استقلال همیشه جزو تیم‌های بزرگ ایران بوده و هست، گفت: فرهاد مجیدی در خصوص رده‌ای خاص و قهرمانی حرفی با ما نداشته است. حتماً انتخاب آقا فرهاد بهترین انتخاب ممکن بود.

آرش رضاوند افزود: ایشان در آن شرایط بهترین فردی بودند که به مسائل و روحیات و شرایط اشراف کامل داشتند و با آگاهی و درایت مسئولان، سرمربیگری استقلال را پذیرفته و به نوعی باشگاه، ما و هواداران را از سردرگمی‌درآوردند.

وی با اشاره به اینکه فرهاد مجیدی بازیکن بزرگ استقلال بوده و یکی از محبوب‌ترین‌ها است، اظهار کرد: خیلی به تیم کمک می‌کند تا ما مسائل فنی و سایر موارد را در تیم پیش ‌ببریم و بر همه مسائل غلبه کنیم.

رضاوند با بیان اینکه ایشان به عنوان یک سرمربی جوان بسیار باانگیزه هستند که بازیکنان نکات زیادی را طی همین مدت کوتاه یاد گرفته‌اند، ادامه داد: فاصله سنی کم آقا فرهاد با بازیکنان و درک متقابل خوبی که بین ایشان و بازیکنان وجود دارد مشکل گشای راه هست.

وی تصریح کرد: با حمایت باشگاه و هواداران عزیزمان ما مطمئن هستیم که با آقا فرهاد هم می‌توانیم با انگیزه ادامه بدهیم و حتی از نیم فصل اول هم بهتر ظاهر شویم.

رضاوند همچنین یادآوری کرد: من کرونا گرفتم ولی واقعا علائمی‌نداشتم. یعنی در واقع خودم هم فکر نمی‌کردم کرونا داشته باشم. اما می‌دانستم که با این شرایط ناقل ویروس هستم و ممکن است دیگران از من بگیرند. شاید خیلی‌ها مبتلا به کرونا شده باشند ولی چون علائم ندارند متوجه نمی‌شوند.

وی ادامه داد: از طرفی این ویروس آنقدر خطرناک است که خودش را متفاوت نشان می‌دهد و شاید در بدن یک نفر چیزی نشان ندهد، اما اگر به شخص دیگری منتقل شود سلامتی او را به خطر بیندازد.

رضاوند تصریح کرد: شما اگر به وضعیت کرونا در کشور دقت کنید خیلی از مردم به آن مبتلا شده‌اند و هر روز هم این ویروس بیشتر می‌شود. هر چه جلوتر می‌رویم کار سخت‌تر می‌شود

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید