رشیدی: مدیران فوتبال به هیچ عنوان واقعیت را نمی‌گویند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- منصور رشیدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به نظر من مدیران فوتبال به هیچ عنوان واقعیت را نمی‌گویند، گفت: در این کشور حقیقت گفته نمی‌شود.

منصور رشیدی با اشاره به اینکه آینده فوتبال ایران از تیم ملی تا تیم‌های باشگاهی مبهم است، تصریح کرد: بی مدیریتی باعث شده دروغ گسترش پیدا کند،هر مدیری که سرکار می‌آید باید پاسخگو باشد؛ کسی که بدهکاری بالایی می‌آورد باید پاسخگو باشد چون این‌ تیم‌ها دولتی هستند و از جیب ملت هزینه می‌شوند.

رشیدی با تاکید بر اینکه در مورد قرارداد آقای ویلمتوس هم همین اتفاقات افتاده و صحبت‌های مختلفی مطرح شده است که آدم برایش سوال پیش می‌آید که کدام حرف واقعی است، ابراز کرد: قوه قضاییه باید ورود کند و کاری برای فوتبال ما انجام دهد مدیرعامل‌های بدهکار را محاکمه کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر باشگاه استقلال بالای ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی در صورت‌ حساب‌هایش دارد، خاطرنشان کرد: این‌ اتفاقات به کادر مدیریتی تیم برمی‌گردد که مدیر خوب گذاشته نشده است.

رشیدی یادآورشد: اتفاقات اخیر استقلال به مدیرانی که در این چند سال در استقلال حضور داشتند، برمی‌گردد. در این چند سال هر مدیرعاملی که تغییر می‌کرد، احساس می‌شد که می‌توانستند عملکرد خوبی داشته باشند اما کاری از پیش نرفت.

وی درباره خصوصی‌سازی دو باشگاه سرخابی گفت: به نظر من هم‌چنان امکان خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد. همه این را می‌دانیم که تراکتور به بخش خصوصی واگذار شده است و آقای زنوزی تیم را می‌گرداند.

رشیدی ادامه داد: او در حال حاضر می‌داند که با تیم چطور مواجه شود و با مدیریت خودش کارها را پیش می‌برد و به نظر من اگر این مساله برای استقلال و پرسپولیس رخ دهد، شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

وی گفت: اتفاقات اخیر استقلال به مدیرانی که در این چند سال در استقلال حضرشدور داشتند، برمی‌گردد. در این چند سال هر مدیرعاملی که تغییر می‌کرد، احساس می‌شد که می‌توانستند عملکرد خوبی داشته باشند اما کاری از پیش نرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید