رشیدی: خصوصی سازی بحث تازه ای نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- منصور رشیدی یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره برگزاری یا برگزار نشدن مسابقات لیگ برتر با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا گفت:‌ این مساله بستگی به این بیماری دارد این ویروس در بعضی کشورها بسیار شیوع پیدا کرده است.

منصور رشیدی افزود: باید ببینیم کشورهای پیشرفته و اروپایی چه کار می‌کند تا ما هم یک فکری بکنیم سخت است که بخواهیم تمرین برگزار کنیم خیلی از کشورها فوتبال‌شان تعطیل شده است و معلوم نیست چه تاریخی قرار است دوباره مسابقات برگزار شود باید صبر کرد تا دید چه پیش می‌آید.

رشیدی درباره خصوصی سازی تیم‌‌‌های استقلال و پرسپولیس ابراز کرد: در حال حاضر چندین سال است قرار است دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را خصوصی کنند اگر این اتفاق رخ دهد، شرایط بهتر می‌شود اما هیچ اتفاقی هنوز نیفتاده است.

وی تصریح کرد: همه شما دیدید که آقای فتح‌الله‌زاده با سابقه‌ قابل توجهی که در استقلال دارد، وقتی که به باشگاه آمد، نتوانست کارش را ادامه دهد و کنار رفت همه این را می‌دانیم که گرفتن اسپانسر در این شرایط بسیار سخت است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه واقعا کار دشواری است در این وضعیت کسی بخواهد به عنوان اسپانسر به باشگاه کمک کند، خاطرنشان کرد: باید دولت بیاید کمک کند.

وی درباره عمکرد احمد سعادتمند در مدتی که به تیم استقلال آمده گفت: به نظر من بهتر است آن‌ها واقعیت را بگویند و خلافش چیزی را نگویند اگر دستش خالی است و نمی‌توانند کاری انجام بدهند بگویند که مساله بدتر از این نشود.

رشیدی در پایان درباره دیدارهایی که سعاتمند با پیشکسوتان و هنرمندان استقلالی داشته است اظهار کرد: کار بدی نیست. بالاخره کسانی بودند که سال‌های سال در این باشگاه زحمت کشیدند و می‌شود با آن‌ها هم‌فکری کرد اما امیدوارم این کارها ظاهرسازی نباشد. بعضی مدیران بودند که حرف‌هایی دور از واقعیات زدند و باشگاه را سردرگم کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید