رسول پناه: ۳۳۰ هزار دلار پول برانکو را پرداخت کردیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره میزان پرداختی باشگاه پرسپولیس به برانکو و دستیارانش گفت: زمانی که پول را به برانکو پردخت کردیم, اعلام کردیم چند روز صبر کنید تا پول به حساب وی بنشیند.

مهدی رسول پناه افزود: حدود ۳۳۰ هزار یورو را که نزدیک به ۳۰ درصد قرارداد می‌شود پرداخت کرده ایم اما برخی‌ها در فضای مجازی گفتند پرسپولیس پنج درصد پول برانکو را داده است درحالیکه در مجموع ۶۰ درصد قرارداد برانکو و دستیارانش که حدود ۸۶۰ هزار یورو می‌شود به آنها پرداخت کرده ایم.

رسول پناه تصریح کرد: هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات برانکو نداریم. اگر برانکو همکاری می‌کرد یک دلار هم جریمه نداشتیم. الان در فضای مجازی می‌گویند ۱۲۷ هزار دلار جریمه شده‌ایم ولی ما این رای را نشان می‌دهیم که ثابت می‌کند چنین مبلغی درست نیست.

وی یادآورشد: شاید اگر مبلغ باقی مانده مطالبات برانکو را ندهیم کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی برای ما دردسرساز شود، اما اصل را روی شفافیت گذاشته‌ایم تا دغدغه‌ها برطرف شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه راه‌ افتادن هشتک‌های اینستاگرام در شأن این باشگاه است، توضیح داد:‌ باید با خودمان روراست باشیم و شرایط اقتصادی را در نظر بگیریم کارگزارهای قبلی چقدر پرداخت می‌کردند؟ نهایت پرداختی‌شان ۴۰ تا ۵۰ میلیارد بود اما قرارداد ما با کارگزار فعلی ۱۱۰ میلیارد است اگر پرونده برانکو و سایر بدهی‌های خارجی نباشد هر کسی جای من مسوول باشگاه پرسپولیس بود برای اداره باشگاه مشکلی نداشت.

وی یادآورشد: در قرارداد برانکو پاداش‌هایی بوده که اکنون وی با توجه به بندهای همان قرارداد و پاداش‌ها در فیفا مطالباتش را مطرح کرده. قرارداد وی با مربی مانند ویلموتس خیلی متفاوت است و بحث خاصی در آن وجود ندارد بلکه فقط مطالباتش پرداخت نشده است.

رسول پناه خاطرنشان کرد: در کل ما باید درباره قراردادهایی که با مربیان خارجی می‌بندیم آسیب‌شناسی کنیم. من قبول دارم اگر آسیب‌شناسی شود مشخص می‌شود روی قراردادهای ما کار حقوقی انجام نشده است به طور مثال در ماجرای قرارداد آنتونی استوکس مدیر حقوقی باشگاه نظری نداده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید