رسول پناه: ناخواسته به آقای برانکو جفا شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس و همه ما اعضای این باشگاه بزرگ، آقای برانکو را دوست داریم. او خاطرات زیبا و به یادماندنی برای ما پرسپولیسی‌ها ساخته و قدردان همیشگی این مربی هستیم.

مهدی رسول پناه با بیان اینکه تنها خواسته ما همانا مهلت ۲۰ روزه است، اظهار کرد: پرداخت مطالبات آقای برانکو هم کمترین وظیفه ما در قبال وی است که ظرف دو، سه هفته آینده تسویه خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به دلخوری برانکو بابت فرستادن یک بازرگان به ملاقات خودش یادآور شد: متأسفانه شیوع ویروس کرونا اجازه سفر به کشورهای دیگر را نمی‌دهد و این امر با دشواری هایی روبروست.

وی ادامه داد: دوست داشتیم نماینده رسمی‌باشگاه را به ملاقات آقای برانکو بفرستیم اما کرونا این اجازه را نداد و برهمین اساس یک فرد مورد اعتماد در عمان را نزد وی فرستادیم. این به معنای بی احترامی‌به سرمربی پرافتخار سابق پرسپولیس نیست و حتم بدانید اگر شرایط سفر مهیا بود نماینده رسمی‌باشگاه را به عمان اعزام می‌کردیم.

رسول پناه گفت: دراینکه ناخواسته به آقای برانکو جفا شده و هنوز نتوانسته به صورت کامل به دستمزد خودش برسد شکی نیست اما نگاه ما به این مربی با شخصیت و جنتلمن با بقیه فرق می‌کند. این سرمربی محترم سال‌ها برای پرسپولیس زحمت کشیده و جام‌‌‌های زیادی فتح کرده است و منظور ما هم این نبود که به صورت قطعی از وی مهلت گرفته ایم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به دلخوری برانکو بابت فرستادن یک بازرگان به ملاقات خودش یادآور شد: متأسفانه شیوع ویروس کرونا اجازه سفر به کشورهای دیگر را نمی‌دهد و این امر با دشواری هایی روبروست.

رسول پناه گفت: دوست داشتیم نماینده رسمی‌باشگاه را به ملاقات آقای برانکو بفرستیم اما کرونا این اجازه را نداد و برهمین اساس یک فرد مورد اعتماد در عمان را نزد وی فرستادیم. این به معنای بی احترامی‌به سرمربی پرافتخار سابق پرسپولیس نیست و حتم بدانید اگر شرایط سفر مهیا بود نماینده رسمی‌باشگاه را به عمان اعزام می‌کردیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید