رسول پناه: تمام اولویت و تمرکز ما پرداخت مطالبات برانکو است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول پناه سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در مورد این که بازیکنان پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن آپشن‌های قراردادهایشان شاکی هستند، تمرینات این تیم کی شروع می‌شود، گفت: پرسپولیس مشکلات زیادی دارد اکنون مهم برای ما و همه هواداران دغدغه پول برانکو است. تمام اولویت و تمرکز ما پرداخت مطالبات این مربی است.

مهدی رسول پناه در مورد این که پیروانی گفته است که طلب برانکو باید با دلار ۳ هزار تومانی و در زمان آقای عرب پرداخت می‌شد اظهار کرد: این پول باید قبل از دوره عرب پرداخت می‌شد. این مطالبات برانکو مربوط به سال ۹۷ است و شکایتی هم او کرده مربوط به سال ۹۷، دوره آقای عرب بوده است.

او ادامه داد: ایشان هم توجیهات خودشان را داشته است. با دلار ۳ هزار تومانی این پول پرداخت نشده و ما اکنون باید این پول را با دلار ۳۰ هزار تومانی بپردازیم. با این همه هزینه‌هایی که باشگاه دارد. فشار روی باشگاه زیاد است و کسی هم نمی‌آید کمک کند، همه فقط طرح و پیشنهاد می‌دهد هیچ کس به معنای واقعی برای کمک نیامده است.

وی در مورد این که آقای علیپور و سایر اعضای هیأت مدیره چه نقشی داشته‌اند و چه کمکی کرده‌اند گفت: بله این که کمک کرده‌اند، کارهایی برای تأمین سرمایه برای پول برانکو انجام داده‌اند و هم پیشنهاد‌ دادند و هم انجام دادند.

رسول پناه در مورد این که برخی از پیشکسوتان هیچ کمکی نکردند و فقط فضای جامعه را ملتهب کردند گفت: نیت آنها هم خیر است، هواداران باید قضاوت کنند. شما می‌بینید موجی ایجاد شده و همه در حال موج سواری هستند. بله ما وظیفه داریم نسبت به تأمین پول آقای برانکو و وظیفه داریم این پول را پرداخت کنیم. می‌دانم دغدغه همه هواداران است، ‌درکشان هم می‌کنم اما واقعا این را به همه هواداران می‌گویم باشگاه دست تنهاست و کسی هم کمک نکرده است. اگر کسی کمک کرده به ما اعلام کند. متأسفانه هیچ کس نیامده و فقط پیشنهاد داده‌اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید