رسول‌پناه: پرسپولیس و استقلال در بورس عرضه خواهند شد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: این در حدود اختیارات مجمع و وزارت ورزش است و من در جریان آن نیستم. ما در رابطه با حوزه کاری خودمان با وزیر صحبت می‌کنیم.

مهدی رسول‌پناه در مورد مطالبات باشگاه شهر خودروی خراسان از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد:‌ ما منتظر استعلام سازمان بازرسی کل کشور هستیم. به نظرم مشکلی نداریم و این پول پرداخت خواهد شد.

رسول‌پناه درباره خصوصی‌سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نیز توضیح داد: این دو باشگاه در بورس عرضه خواهند شد. قرار است در مورد باشگاه پرسپولیس یک افزایش سرمایه انجام شود که در حال انجام است.

وی درباره طلب باشگاه پرسپولیس از اسپانسرهای سال‌های گذشته عنوان کرد: یک طلب‌هایی از بانک کوثر، ایرانسل و همراه اول داریم. هفته گذشته هم نامه‌هایی به این شرکت‌ها ارسال کردیم. از نظر ما طلب‌مان از بانک کوثر ۷۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه در مورد همراه اول هم باید مدیر مالی ما بنشیند و به یک عدد مشخص برسد، تصریح کرد: من وارد مسائل حاشیه‌ای نمی‌شویم. سازمان لیگ مجری برگزاری مسابقات است و هر تصمیمی‌بگیرند ما انجام خواهیم داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شود به خاطر کاهش هزینه‌ها پیشنهاد شده است تیم پرسپولیس ادامه مسابقات خود در لیگ را در ورزشگاه شهید کاظمی‌برگزار کند، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. ما در همان ورزشگاه آزادی بازی می‌کنیم.

رسول‌پناه همچنن درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند نیز یادآورشد: ما یک نامه‌ای به باشگاه آنتورپ ارسال کردیم و منتظریم جواب نامه را بدهند تا مقدمات سفر بیرانوند را فراهم کنیم.

وی درباره متمم قرارداد بیرانوند که گفته می‌شود یک میلیارد و نیم به قرارداد این بازیکن اضافه می‌شود و این متمم توسط باشگاه باطل شده است، عنوان کرد: خیر ما باطل نکردیم، ما گفتیم دنبال روند قانونی هستیم تا این متمم در سازمان ثبت شود و بعد حق و حقوق آن را پرداخت کنیم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید