رسول‌پناه: وقتی AFC این پول را واریز کند شفاف‌سازی می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد ناراحتی بازیکنان این تیم از مشکلات مالی، گفت: بازیکنان واقعا حق دارند. شما می‌دانید ما از لحاظ مالی چه مشکلاتی داشتیم و شرایط سختی بر باشگاه حاکم بود، ما توانستیم با این شرایط تا به اینجا برسیم. قبول داریم شرایط بازیکنان سخت است اما سعی می‌کنیم این مشکلات را جبران کنیم اما زمان می‌برد.

مهدی رسول‌پناه اظهار کرد: روزی که من باشگاه را تحویل گرفتم،‌ می‌دانید چه شرایطی بود و الان چه شرایطی وجود دارد. قطعا بازیکنان حق‌شان است و مطالبات‌شان را می‌خواهند. ارزش‌ آن‌ها زیاد است و ما هم جبران خواهیم کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد قرارداد شجاع خلیل‌زاده و بحث پینشهادات جدید این بازیکنان عنوان کرد: نه تنها شجاع، بلکه تمام بازیکنان ارزشمند هستند. نه تنها بازیکنان، بلکه یحیی گل‌محمدی هم پیشنهاد دارند. بازیکنان ما در سطح آسیا ارشمند هستند و قطعا پیشنهادات خوبی دارند، ولی سعی‌مان است که همه بازیکنان را حفظ کنیم.

رسول‌پناه در مورد دریافت پاداش صعود به فینال از AFC و راه انتقال این پول به باشگاه بیان کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند فردا صبح به ما پول می‌دهند. این پول بعد از فینال است و چون دچار تحریم هستیم، پروسه انتقال آن زمان‌بر است.

وی در واکنش به سوالی درباره اینکه داستان پاداش‌‌‌های دوره گذشته باشگاه پرسپولیس این‌بار تکرار نشود، گفت: قطعا ما وقتی AFC این پول را واریز کند شفاف‌سازی می‌کنیم و همه اطلاعات را در اختیار هواداران می‌گذاریم.

رسول‌پناه درباره بحث شیطنت برخی افراد داخلی و ارسال اطلاعات به تیم‌‌‌های عربی برای محرومیت باشگاه پرسپولیس یادآور شد: ما پیگیری حقوقی می‌کنیم. این بحث امنیت ملی است. پرسپولیس نماینده ایران است و الان بحث ملی و پرچم سه رنگ کشور است. هر کسی هم تحت هر رنگی باشد،‌ خدایی نکرده بفهمیم شیطنتی انجام شده باشد. قطعا پیگیری می‌کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید