رسول‌پناه: ما واقعا نگرانی هواداران پرسپولیس را درک می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره شرکت نکردن بشار رسن در تمرینات اخیر پرسپولیس توضیح داد: بشار به من گفت یکی دو روز باید برای شرکت در مراسم سالگرد مادرم به عراق بروم و با این موضوع موافقت کردم.

مهدی رسول‌پناه افزود: به باشگاه قطری هم نامه زدیم و گفتیم کارش برای مذاکره با رسن درست نبوده. حتی نامه مجددی را برای این تیم قطری به دلیل اغوای رسن آماده کردیم زیرا قرارداد بشار با پرسپولیس جاری و ساری است. این باشگاه قطری حق مذاکره با بازیکنان ما را ندارد. به تمام تعهدات قراردادی هم عمل کردیم و خود بشار هم این موضوع را تائید کرده است.

وی درباره وضعیت شجاع خلیل‌زاده عنوان کرد: قرار است با این بازیکن مذاکره کرده و شجاع را هم راضی می‌کنیم. خلیل‌زاده یکی از بهترین بازیکنان ما است که انگیزه زیادی دارد و افتخار پرسپولیس است. تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا مشکل این بازیکن حل شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شنیده می‌شود محمد نادری به تماس مدیران باشگاه پاسخ نمی‌دهد، تصریح کرد: با مدیر برنامه‌های این بازیکن در ارتباط هستیم و چند بار هم این موضوع را اعلام کردیم. روز گذشته مدیر برنامه‌های این بازیکن اعلام کرد امروز (پنجشنبه)به باشگاه می‌آید من هم در باشگاه منتظر می‌مانم.

رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:‌ ان شاالله هیچ خطری باشگاه را تهدید نکند و ما بر اساس وظیفه‌ای که داریم باید بحث پرداخت مطالبات برانکو را انجام دهیم.امیدواریم این قائله هر چه سریع‌تر به خیر شود و خیال همه هواداران راحت شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: هواداران واقعا نگران هستند و ما هم این نگرانی را درک می‌کنیم به همین دلیل می‌خواهیم این موضوع را خیلی سریع حل کنیم.

رسول‌پناه همچنین در مورد آخرین وضعیت محمد نادری با این باشگاه گفت:‌قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و همچنان منتظر این بازیکن هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید