رسول‌پناه: قراردادهای امسال پرسولیس ترکمنچای است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسولیس در خصوص آخرین وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ، گفت: اولویت اصلی ما بستن تیم تا پیش از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا است.

مهدی رسول‌پناه با بیان اینکه این تیم هزینه‌های بالایی دارد و امیدوارم سریع این مسائل حل شود اظهار کرد: البته سعی می‌کنیم پرداختی دیگری به برانکو داشته باشیم و کمی‌از مشکلاتمان حل شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه گفته می‌شود قراردادهای امسال ترکمنچای است، ابراز کرد: قطعا از یکی دو قرارداد رونمایی خواهیم کرد تا ببینند از سال گذشته کمتر است.

رسول‌پناه در پاسخ به این سوال که آیا برای نقل و انتقالات سقفی تعیین شده است، گفت: بله، سقف گذاشته‌ایم. قراردادها منصفانه و روی حساب و کتاب است. این سقف را گذاشتیم که خدای ناکرده تبعیضی بین بازیکنان ایجاد نشود. این سقف از سوی هیئت مدیره گذاشته شده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه چرا با رقم درخواستی علی علیپور برای تمدید قرارداد با پرسپولیس موافقت نشد، اظهار داشت: بحث این نبود. وقتی امروز برای او ویزا شده است، معنایش چیست؟ ما بیشترین رقم را به علیپور داده بودیم. او بازیکن با اخلاق و ارزشمند پرسپولیس است، اما به صورت قانونی نمی‌توانستیم جلوی او را بگیریم.

وی در ادامه صحبت‌های هواداران با این سوال روبرو شد که چرا وحید امیری قصد جدایی دارد، تصریح کرد: امیری مشکلی ندارد و ماندنی است. ایشان یک بندی برای جدایی دارد که مثل بقیه بازیکنان است. امیری یک فصل دیگر با ما قرارداد دارد و در قراردادش آمده که در قبال داشتن پیشنهاد ۴۰۰ هزار دلاری می‌تواند جدا شود.

رسول‌پناه همچنین در واکنش به شایعه مذاکره مالک باشگاه تراکتور تبریز با امیری گفت: اینها شایعه است. یکی از کارهای مهم ما، تمدید قرارداد بشار رسن بود. آنهایی که عشق پرسپولیس را داشته باشند، ماندنی هستند. ما تعهداتی داریم که نسبت به آنها عمل کرده‌ایم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید