رسول‌پناه: برخی بازیکنان به ما رقم‌های نجومی‌گفته‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه درآمدهای باشگاه چطور هزینه می‌شود، گفت: روزی که آمدم فقط ۷۰۰ هزار تومان در حساب باشگاه بود. کاری هم به مدیران قبلی ندارم که باید به مسئولان پاسخگو باشند.

مهدی رسول‌پناه اظهار کرد: من روز اول دیدم با کارگزار باشگاه به بن‌بست خوردند، ولی ما کف قرارداد با کارگزار را به ۱۱۰ میلیارد رساندیم. تا امروز هم ۳۸ میلیارد از کارگزار باشگاه گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: در مورد تمدید قرارداد بشار رسن اظهار داشت: روز گذشته با بشار رسن صحبت کردیم و او توافق اولیه را امضا کرد. رسن حدود ۱۳۸ هزار دلار از فصل قبل طلب دارد و من به او گفتم که این پول را تا شنبه پرداخت می‌کنم.

رسول‌پناه با بیان اینکه بشار هم گفت قرارداد اولیه را امضا می‌کند و مشکلی نیست اظهار کرد: مدیر برنامه او هم روز گذشته پیش ما بود و قرار شد امروز توافق نهایی شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره بحث فسخ قرارداد ترابی عنوان کرد: در مورد ترابی یک بحثی پیش آمده که او خواسته چون امکان دارد به تیم بازگردد، آن را مطرح نکنیم. اگر ترابی تا فردا بازنگردد، این موضوع را خواهیم گفت.

وی افزود: قطعا دلیل توجیه کننده‌ای است و دلیل اینکه ما الان چیزی نمی‌گوییم این است که ترابی قرار است تا فردا به ما جواب بدهد. بعد از آن ما اصل ماجرا را مطرح خواهیم کرد و مطمئنم شما هم قانع خواهید شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره مطالبات برانکو و اینکه گفته بود قرار است ۶۰۰ هزار دلار به این مربی پرداخت شود، گفت: من گفتم اگر ۳۰۰ هزار دلار دیگر به او پرداخت کنیم، کل مبلغ پرداختی ۶۰۰ هزار دلار می‌شود.

رسول‌پناه درباره تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین تمدید قرارداد شجاع خلیل‌زاده خاطرنشان کرد: برخی بازیکنان به ما رقم‌های نجومی‌گفته‌اند. شجاع بهترین بازیکن و با غیرت‌ترین بازیکن ماست. روز گذشته با او و همه صحبت کردم و هیچ مشکلی نیست. بنده‌ها خدا گفتند به نحوی قرارداد نبندیم که باعث اختلاف بازیکنان شود و تمرکز تیم به هم بخورد، اینطور نباشد که قرارداد یک بازیکن ۱۳ میلیارد باشد، یک بازیکن ۲ میلیارد! ما اینها را نمی‌گوییم که به خاطر حفظ حرمت تیم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید