رحمتی و تیم جدید آلومینیوم اراک

با توجه به اینکه سید مهدی رحمتی دومین فصل حضورش در آلومینیوم اراک را تجربه خواهد کرد و این در حالیست که باشگاه آلومینیوم اراک در آستانه تغییر در پست مدیرعاملی قرار دارد.

امروز قرار است جلسه‌ای برای انتخاب مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با حضور مدیران کارخانه برگزار شود و حمید محرابی شانس کمی برای ادامه فعالیت در این پست خواهد داشت.

مهدی رحمتی برای حضور بهتر در لیگ بیست و دوم از مدیران باشگاه آلومینیوم اراک خواسته تکلیف بازیکنانی که قراردادشان تمام می‌شود را مشخص و تمدید قرارداد آن‌ها اقدام کنند. البته با توجه به اینکه این بازیکنان مشتریان مختلفی از لیگ برتر دارند و از طرفی ممکن است در جلسه امروز با مدیران کارخانه، کاهش بودجه فصل جدید باشگاه تصویب شود، به نظر می‌رسد تمدید این بازیکنان کار راحتی نخواهد بود.

در حال حاضر وحید محمدزاده، محمود قائد رحمتی، مهرداد بایرامی، اسماعیل شریفات و میثم مجیدی که همگی از مهره‌های قابل اتکای تیم آلومینیوم اراک در فصل گذشته بودند، قراردادشان تمام شده و جدایی هر یک می‌تواند در پست مربوطه چالشی را برای سرمربی جوان ایجاد کند.

همچنین محمدرضا آزادی نیز که در زمستان سال گذشته با قراردادی به مدت یک سال و نیم به عضویت آلومینیوم اراک درآمد، پیشنهاداتی دارد و باید دید آیا این بازیکن به کار خودش ادامه می‌دهد یا مقصد دیگری را برای فصل جدید انتخاب خواهد کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید