رحمانی: قول‌‌‌های بی سر و ته مسولان خون به جگرمان کرده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بختیار رحمانی بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد این که در بلاتکلیفی باشگاه صنعت نفت چه کسی مقصر است، گفت: می‌دانم مسئولان زحمت خود را می‌کشند، ولی درصدی را که اخیرا پرداخت کردند جالب توجه نبود.

بختیار رحمانی با بیان اینکه ما پول کمی‌گرفتیم و بهتر است در موردش صحبت نکنیم چون خون به جگر شدیم، اظهار کرد: بازیکنان تیم از این موضوع عصبی هستند.

رحمانی با اشاره به اینکه نمی‌دانم مدیران در باشگاه صنعت نفت چه می‌کنند و در این باشگاه چه خبر است، افزود: ولی این را می‌دانیم که چه مقدار پول به این باشگاه آمد و به ما چه مقدار پرداخت کردند.

وی ادامه داد: ما ۵۰ درصد دریافت کردیم و برای همین پول هم بار‌ها اذیت شدیم وضع خیلی بد است و ما پول‌مان را در موعد مقرر نگرفتیم اگر پول را سر وقت گرفته بودیم شرایط کاملا تغییر می‌کرد.

رحمانی تصریح کرد: مسئولان می‌گویند بدهی زیادی داشتیم و ما هم نمی‌توانیم حرفی بزنیم، ولی امیدوارم هر چه هست برای این تیم و این مردم دلسوزتر باشد همه دیدند ما چقدر به خاطر مسائل مالی و جدایی اسکوچیچ لطمه خوردیم.

وی اضافه کرد: می‌دانم مقصر کیست و آیا همه تقصیر‌ها به گردن مسئولان باشگاه است یا نه! فکر نمی‌کنم مسئولی باشد که بخواهد به بازیکنان لطمه بزند با این حال، احساسم این است که یکسری افراد در رساندن پول به باشگاه کم‌کاری می‌کنند.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: بدترین اتفاق در این دنیا این است که مدام قول بشنوی و کار به ماه‌ها بعد کشیده شود.

رحمانی درباره ادامه لیگ ابراز کرد: من بازی‌های سه روز یک‌بار را تجربه کرده‌ام فکر می‌کنم می‌شود این لیگ را تمام کرد اگر هر چهار روز یک‌بار بازی کنیم، اتفاقی رخ نمی‌دهد.
وی افزود: در برخی لیگ‌ها بازیکنی هر دو روز بازی کرده است با این حال، باید حدود ۲۰ روز فرصت آماده‌سازی به تیم‌ها بدهند تا میزان فشاری که به بازیکن می‌آید کم شود.با ریکاوری خوب می‌توان لیگ را ادامه داد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید