رجب زاده کاپیتان فجر سپاسی شد

 کاپیتان و بازیکن اسبق تیم فجر شهید سپاسی شیراز ،  مهدی رجب زاده، به عنوان سرمربی این تیم از سوی مدیر باشگاه منصوب شد.

مدیر رسانه ای باشگاه فجر  روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: رجب زاده امروز در باشگاه فجر حضور یافت و پس از مذاکره با مدیر عامل باشگاه، قرارداد خود را امضا کرد.

حسین عمادی ادامه داد: قرارداد سرمربی جدید تیم به مدت یک سال است اما هنوز اعضای کادر فنی تیم مشخص نشده اند.

وی اضافه کرد: زمان آغاز تمرنیات تیم نیز به زودی اعلام می شود.

 به گزارش ایرنا   ۲۹  مهرماه ۱۴۰۰ سرانجام مهدی رجب زاده که فوتبالش را با تیم فجر شهید سپاسی آغاز کرد و با ذوب آهن اصفهان به پایان رسانده بود  به عنوان سرمربی جدید تیم قشقایی شیراز منصوب شد تا نخستین تجربه خود را به عنوان سر مربی آغاز کند.

اما تیم قشقایی پس از اینکه حتی به صدر جدول هم رسید به ناگاه سیر نزولی را آغاز و پس از چندین باخت تا رده هشتم جدول سقوط کرد و به نظر می رسید که کار رجب زاده به عنوان سرمربی با این تیم به اتمام رسیده که این اتفاق افتاد و این بار استعفایش به واقعیت پیوست و ۲۶ دیماه ۱۴۰۰ مورد موافقت مدیرباشگاه قشقایی قرار گرفت.

مهدی رجب زاده در دومین تجربه سر مربیگری خود هم اینک سکان تیمی را بر عهده گرفته که از لیگ برتر دوره بیست و یکم  پس از هشت سال دوری  سقوط کرد و به دسته یک رفت.

باید منتظر ماند و دید آیا سر مربی جدید این تیم  که با حال و هوای این باشگاه آشنایی دارد، موفق خواهد شد و یا اینکه پس از چندین بازی دوباره  شاهد تغییر و تحول در کادر فنی تیم باشیم.

اصغر اکبری ، جمشید غدیری و مهرداد شکاری از جمله مربیان شیرازی بودند که برنامه خود را برای سکان این تیم به باشگاه فجر داده بودند که در نهایت قرعه به نام مهدی رجب زاده رقم خورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید