رجبی: فولاد برد مقابل تراکتور را تنها با اشتباه داور از دست داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حمیدرضا رجبی مربی تیم فوتبال فولاد درباره اهمیت فوق العاده بازی با تراکتور برای کسب سهمیه آسیا گفت: تراکتور با توجه به هزینه‌هایی که در این فصل انجام داده برای کسب سهمیه آسیا فشار زیادی را تحمل می‌کند، اما کسی از تیم ما توقع خاصی ندارد.

حمیدرضا رجبی افزود: بازیکنان فولاد تا اینجا هم فداکاری کردند و تمام شهر اهواز در کنار بازیکنان و کادر فنی فولاد مصمم هستند با کسب ۳ امتیاز مقابل تراکتور سهمیه آسیا را به دست آورده و دل مردم خوزستان را شاد کنند.

رجبی درباره توقف تیم فولاد خوزستان مقابل پارس جنوبی در هفته بیست و نهم لیگ برتر اظهار داشت: در بازی شب گذشته دو صحنه مشکوک روی لوسیانو پریرا و مجتبی نجاریان اتفاق افتاد که صد درصد پنالتی بود اما متأسفانه داور توجهی به این موضوع نداشت.

وی خاطرنشان کرد: تمام کارشناسان داوری تأکید کردند دو صحنه بازی شب گذشته ما با پارس جنوبی پنالتی بوده است، اما متأسفانه ۳ امتیاز را خیلی راحت از دست دادیم. نمی‌دانم باید اعتراض خود را به کجا بگوییم، اما فولاد برد را تنها با اشتباه داور از دست داد و اکنون باید نگران دیدار با تراکتور باشد.

مربی تیم فوتبال فولاد تصریح کرد: فولاد تیم جوانی است که به جز هواداران اهوازی و مردم خوزستان حامی‌ندارد. به همین دلیل اعتراض مان به جایی نمی‌رسد و داوران به راحتی از حق فولاد می‌گذرند.

او ادامه داد: در بازی استقلال با تیم ما هیچ صحنه داوری علیه حریف رخ نداد، اما پس از همان دیدار که داور سوت‌های درستی هم زد سرمربی حریف ادعایی کرد که همه به راحتی از آن گذشتند.

رجبی افزود: کسب ۳ امتیاز دیدار با پارس برای ما خیلی مهم بود اما به دلیل اشتباه داوری برد را از دست دادیم. این موضوع در بازی با نساجی هم تکرار شد و با اشتباهات داوری که گریبان تیم فولاد را گرفت ۳ امتیاز را از دست دادیم. اگر تیم ما در این دو بازی به پیروزی می‌رسید خیالش برای نایب قهرمانی لیگ و کسب سهمیه آسیا راحت بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید