رجبی: از پیشکسوت‌های باشگاه ناراحت هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا رجبی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: من به آن بازیکنانی می‌گویم که ادعا دارند برای مردم جان می‌دهند و بازی می‌کنند. دیگر تمام شد زمان این نوع حرف زدن ها. این‌ها دیگر تمام شد و باید با عمکرد ثابت کرد که مردم را دوست دارید یا نه.

رضا رجبی در رابطه با این سوال که چه افرادی منشا ناارامی‌هستند، اظهارکرد: من در این مورد با وزیر هم صحبت کرده ام. به نظر من نه در رابطه با استقلال که در تمام زمینه ها، شبکه‌های مجازی مقصر هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: شبکه‌هایی که در دنیا به بهترین شکل استفاده می‌شود، ولی اینجا دنبال باج خواهی هستیم. چه سرباز و چه سردار از باشگاه استقلال طلبکار است و فکر می‌کند باید سهمش را بگیرد و به همین دلیل باشگاه حال و روز خوشی ندارد.

رجبی ادامه داد: من حتی از پیشکسوت‌های باشگاه هم ناراحت هستم، که چرا عکس بیرون می‌دهند. مگر کسی درون خانواده اش می‌نشیند، عکس می‌فرستد بیرون. ببینید در شرایط بحرانی است که می‌توانیم با سکوت و گذشت کمک کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه الان استقلال شرایط بحرانی است، افزود: در این شرایط باید آقای مجیدی مدیریت کند و اگر احساس می‌کند که این موضوع در شبکه‌های مجازی به باشگاه ضربه می‌زند، باید جلوی این کار را بگیرد.

رجبی یادآورشد: من حرفم این است که الان مرد جنگ باشید، ولی پول نداشته باشید، شرایط سخت می‌شود. چرا آقای خلیل‌زاده منت می‌گذارد و باز دنبال او می‌روند! خب به خاطر اینکه پول دارد حتما.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه چرا آقای موسوی پول می‌دهد و آن رفتار را با او می‌کنند، گفت: یا باید پول بدهید و تمکین کنید یا اینکه از بالا حمایت کنند آدمی‌مثل سعادتمند را که قصد کمک کردن به استقلال را دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید