رجبی: اجحاف در حق استقلال ظلم به جمعیت کثیرهوادارن است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا رجبی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: ما تصمیم گیرنده نیستیم اما نظر شخصی من این است که ادامه مسابقات به سود فوتبال نیست.

رضا رجبی افزود: البته برگزار نشدن مسابقات هم لطمات مالی جبران ناپذیری به پیکره فوتبال می‌زند. اما در صورت پیگیری مسابقات ممکن است ضرر‌‌‌های مالی بسیار بزرگتر و همراه با خسارت‌‌‌های مالی و انسانی باشد.

وی اضافه کرد: استقلال بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون هوادار دارد و اجحاف در حق این تیم ظلم به این جمعیت کثیر است و آنهایی که برای منافع و امیال شخصی شان برای این تیم حاشیه ایجاد می‌کنند خودشان را مدیون این همه هوادار می‌کنند.

رجبی در خصوص فاصله‌ای که گفته می‌شود بین مدیرعامل و سرمربی تیم قرار دارد اظهار کرد: این صحبتها و هجمه‌ها ناشی از عدم حضور مجیدی در باشگاه بعد از انتصاب سعادتمند است.

وی با اشاره به اینکه باید پذیرفت فرد اول اجرایی در هر باشگاه مدیر باشگاه است و سرمربی و همه اعضای دیگر باشگاه باید از رییس تمکین کنند، تصریح کرد: من نمی‌دانم واقعاً بین این دو اختلافی وجود دارد یا خیر و امیدوارم اینطور نباشد.

پیشکسوت آبی پوشان خاطرنشان کرد: من مجیدی را سالهاست می‌شناسم و می‌دانم او هرگز قصدی جز خدمت به استقلال ندارد و امیدوارم در راه بزرگی که قدم برداشته موفق باشد، از مجیدی انتظار داشتم برای جلوگیری از چنین شایعاتی به باشگاه می‌رفت.

وی با اشاره به اینکه حداقل او زمانی که می‌بیند عدم حضورش در باشگاه ایجاد حاشیه می‌کند جا داشت با حضور در باشگاه از این حاشیه جلوگیری می‌کرد، ادامه داد: هر زمان این تیم توان بلند شدن داشته باشد زیر پای آن را خالی می‌کنند و اتفاقاتی را رقم می‌زنند تا ساز و کار موفقیت بر هم بخورد.

رجبی یا تاکید براینکه دلیلش را نمی‌دانم اما مشخص است یک جریان با شدت و قدرت کار می‌کند تا استقلال موفق نشود، یادآورشد: این جریان بسیار قوی است و برنامه ریزی دقیقی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید