ربیع‌خواه: از تصمیمات فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا اطاعت می‌کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محسن ربیع‌خواه پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اختلافی که اخیرا بین قلعه نویی و پیروانی به وجود آمده، گفت: نمی‌خواهم وارد این مسائل و حاشیه‌ها شوم الان فصل کرونا است، باید تمام تمرکزمان روی این مسأله باشد.

محسن ربیع‌خواه در مورد این که از گوشه و کنار شنیده می‌شود قرار است تمرینات تیم‌ها در اواسط اردیبهشت ماه شروع شود، عنوان کرد: ما باید هر تصمیمی‌که فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌گیرند را انجام بدهیم.

پشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه اگر گفتند بازی باشد، بازی کنیم و اگر گفتند تعطیل باشد تعطیل کنیم، اظهار کرد: نمی‌توانیم جدا از آن‌ها عمل کنیم. لیگ ما که از مسابقات جام جهانی و المپیک بالاتر نیست.

وی ادامه داد: تصمیم گرفتند این تورنمنت‌ها عقب بیفتد و دیگر مسأله‌ای وجود ندارد من خودم دندان پزشک هستم، به ما گفتند نمی‌توانید مریض ببینید و ما هم مریض نمی‌بینیم. باید به قوانین احترام بگذاریم.

عضو سابق هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد خصوصی سازی دو باشگاه پرطرفدار تهرانی نیز ابراز کرد: این کار باید انجام شود ولی فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد، خصوصی‌سازی شعاری بیش نیست.

وی افزود: ۲۰-۲۵ سال است این حرف زده می‌شود، یک روز می‌گویند باید به فرابورس برود، یک روز می‌گویند اینطور باشد، یک روز می‌گویند طور دیگری باشد و… این همه کارشناس در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی صحبت کردند، اما فکر می‌کنم اراده‌ای در این کار نیست و این مشکل همیشه وجود دارد.

پشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان یادآورشد: امروز واقعا بحث اصلی دنیا بحث کرونا است اما مردم ما خیلی ساده به آن نگاه می‌کنند خواهشم این است که کسانی که برای حفظ نان و جانشان تلاش می‌کنند، قواعد بازی را رعایت کنند ماسک بزنند، دستکش به دست کنند و فاصله‌ها را رعایت کنند تا در آینده خدایی نکرده پشیمان نشویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید