رای تند کمیته اخلاق علیه تیم رایکا بابل

بنا بر اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال بر اساس اعلام کمیته اخلاق ، رأی محکومیت صادره علیه عباس کافی صادره از کمیته اخلاق پس از درخواست تجدیدنظرخواهی از سوی کمیته استیناف قطعی شد. بر همین اساس عباس کافی به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یکصد میلیون ریال و شش ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شده و ادامه فعالیت نامبرده صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

همچنین رأی محکومیت صادره علیه باشگاه رایکا بابل و آقایان رحمان نجف زاده، علی اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی صادره از کمیته اخلاق پس از درخواست تجدیدنظرخواهی از سوی کمیته استیناف عیناً تأیید و قطعی شد. بر همین اساس باشگاه رایکای بابل به پرداخت جزای نقدی به مبلغ یک میلیارد ریال و آقایان رحمان نجف زاده، علی اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی هرکدام به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال محکوم شده اند. لازم به توضیح است قطعیت اجرای رأی دادنامه کمیته اخلاق در این خصوص به طرفیت آقای حسام حسن نتاج جلوداری به پرداخت جزای نقدی به مبلغ پانصد میلیون ریال در مرحله بدوی اعلام شده بود.

لذا ادامه فعالیت باشگاه رایکای بابل و آقایان حسام حسن نتاج جلوداری، رحمان نجف زاده، علی اکبر جعفرنژاد و پیمان منیری حمزه کلائی صرفاً پس از اجرای حکم و با اخذ تأییدیه از کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

در خصوص رأی قطعی خانم عطیه محب زاده با توجه به درخواست اعاده دادرسی، قرار موقوفی تعقیب نامبرده از سوی کمیته محترم استیناف صادر شده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید