رامین طباطبایی: درهای فدراسیون به روی همه باز است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رامین طباطبایی رئیس فدراسیون بسکتبال با اشاره به شرایط برگزاری مسابقات بسکتبال گفت: در حال حاضر ما مجوز برگزاری بازی‌ها به صورت متمرکز در تهران را داریم.

رامین طباطبایی اظهار کرد: همانطور که دیدید والیبال هم با توجه به مثبت شدن تست بازیکنان در نهایت به برگزاری بازی‌ها به صورت متمرکز رسید و فعلا چاره ای جز این ‌نیست.

وی در جلسه نهایی لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: درهای فدراسیون به روی همه باز است و هرکسی می‌تواند نظرات و انتقادهای خود را به ما ارائه دهد، اما در این مدت ۲ و نیم سالی که بنده در خدمت بسکتبال هستم، غیر از چند نفر دیگر کسی این کار را نکرده و برخی در فضای مجازی مطالب خود را بیان می‌کنند.

رامین طباطبایی در این جلسه گریزی هم به عملکرد تیم ملی بسکتبال زد و گفت: تیم ملی با زحمات کادرفنی و بازیکنان به المپیک رسید و ما این پتانسیل را داریم که جزء ۸ تا ۱۰ تیم برتر دنیا قرار بگیریم.

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: بسکتبال به شرایطی رسیده که الان ۱۶ تیم آماده حضور در لیگ برتر هستند و چند تیم دیگر هم خواهان بودند و این نشان می‌دهد که بسکتبال شرایط خوبی دارد و باید از این پتانسیل استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه دوست داریم ارتباط‌ها مستقیم باشد نه اینکه مربی یا کارشناس بخواهد از طریق رسانه‌ها حرف خود را به ما برساند‌، تصریح کرد: این موضوع صورت‌ خوشی ندارد.

رامین طباطبایی همچنین در پایان صحبت هایش با تشکر از رسانه‌ها خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در این مدت کمک حال فدراسیون بودند و نقدها و حمایت‌‌‌های خود را اعلام کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید