رامین رضاییان و اولین بازی با لباس تیم جدید

اخبار ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد -بازیکن سابق پرسپولیس رامین رضاییان که پس از کش و قوس‌‌‌های فراوان از این تیم جدا شد امشب با پیراهن اوستنده اولین دیدار خود در لیگ بلژیک را انجام خواهد داد.

رامین رضاییان و اولین بازی با لباس تیم جدید

 به گزارش بخش ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد رامین رضاییان که زمزمه‌‌‌های فراوانی در مورد پیوستنش به استقلال مطرح بود چند هفته پیش به بلژیک رفت و امشب با پیراهن تیم اوستنده در مقابل رویال اکسل قرار خواهد گرفت.

لیگ بلژیک که به ژوپیتر لیگ معروف است دارای شانزده تیم می‌باشد.فصل جدید ژوپیتر لیگ از جمعه شب با برگزاری یک دیدار آغاز شد و روز گذشته نیز چهار بازی دیگر در این لیگ برگزار شد.

تیم اوستنده که به تازگی رامین رضاییان را به خدمت گرفته است از ساعت ده و سی دقیقه ی  امشب به مصاف تیم رویال اکسل خواهد رفت.

اوستنده پیش از این نیز تجربه ی حضور بازیکن ایرانی را در ترکیب خود داشته است. پیش از این علیرضا حقیقی دروازه بان کشورمان در این تیم مشغول فعالیت بوده است.

تیم اوستنده در سال هزار و نهصد و چهار تاسیس شده و ورزشگاه خانگی این تیم هشت هزار و پانصد نفر گنجایش دارد. لقب این تیم پسران ساحل است.

رامین رضاییان و اولین بازی با لباس تیم جدید
رامین رضاییان و اولین بازی با لباس تیم جدید

مربی این تیم آقای یوس فاندرهایگه می‌باشد که خود بازیکن سابق تیم ملی بلژیک بوده و چهل و هشت بازی ملی برای تیم ملی کشورش انجام داده است آخرین بازی ملی آقای فاندرهایگه مربوط به سال دو هزار و پنج در مقابل تیم لیتوانی است. وی در دوران بازیگری دو گل ملی نیز به ثمر رسانده است.

پیراهن اول اوستنده قرمز بوده و پیراهن دوم این تیم سراسر زرد رنگ می‌باشد.

دوازده نفر از بازیکنان این تیم ملیت بلژیکی دارند، سه بازیکن با ملیتی فرانسوی نیز در این باشگاه مشغول به فعالیت هستند.
ایران، کامرون، هلند، زیمباوه، ساحل عاج، آفریقای جنوبی، نیجریه، جمهوری چک، اسلونی، کنگو، ترکیه ، مونته نگرو، کرواسی، برزیل و گینه هر کدام یک بازیکن  در تیم اوستنده دارند.
تیم اوستنده در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۶ مسابقات ژوپیتر لیگ در جایگاه چهارم قرار گرفت.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید