رافت: مدیریت باشگاه پرسپولیس باید با هواداران صادق باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پایان رافت پیشکسوت تیم پرسپولیس با گلایه از عدم صداقت مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: مدیریت باشگاه باید با هواداران صادق باشد و علت جدایی بازیکنان را اعلام کند.

پایان رافت با بیان اینکه او وظیفه دارد برای هواداران شفاف‌سازی کند، چون این نگرانی هم برای پیشکسوتان وجود دارد و هم طرفداران تیم، اظهار کرد: علت تجمع هواداران مقابل در باشگاه هم، همین مسائل است.

رافت در خصوص شرایط تیم پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات بازیکنان خوبی جذب کرد، اما کاش بازیکنانی مانند علی علیپور و مهدی ترابی که در این تیم زحمات زیادی کشیدند، حفظ می‌شدند. مخصوصا علیپور که در قهرمانی‌های پرسپولیس نقش بسزایی داشت.

مهاجم سابق پرسپولیس همچنین در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر مدیریت پرسپولیس می‌توانست بازیکنانی که جدا شده‌اند را نگه دارد، قطعا پرسپولیس تیم قدرتمندتری می‌شد.

وی یادآورشد: مدیران این باشگاه حداقل باید طوری قرارداد می‌بستند که مانند بیرانوند پول خوبی به باشگاه برسد نه اینکه بازیکن بتواند آزادانه جدا شود و دست باگشاه هم به جایی نرسد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: این همه بازیکن بی کیفیت به پرسپولیس آمد مانند جونیور و بودیمیر که پول‌های زیادی از باشگاه گرفتند در حالی که با این مبالغ باید طلب برانکو را پرداخت می‌کردند.

رافت با تاکید بر اینکه حداقل امیدوارم بازیکنان جدید بتوانند به هماهنگی لازم برسند، یادآورشد: با این کار دست گل‌محمدی هم در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باز می‌شود و پیشرفت کوچکی حاصل خواهد شد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: بالاخره این تیم دو مهره اصلی خود را از دست داده و باید جایگزین‌های آن بازیکنان زودتر به هماهنگی برسند.

رافت یادآورشد: اگر مدیریت پرسپولیس می‌توانست بازیکنانی که جدا شده‌اند را نگه دارد، قطعا پرسپولیس تیم قدرتمندتری می‌شد یا حداقل باید طوری قرارداد می‌بستند که مانند بیرانوند پول خوبی به باشگاه برسد نه اینکه بازیکن بتواند آزادانه جدا شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید