رافت: باید به بازیکنان جدید برای نمایش توانایی‌ها زمان بیشتری داد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پایان رافت مهاجم اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به لزوم برد پرسپولیس در بازی با شارجه امارات، گفت: بازی شب گذشته شارجه مقابل التعاون را دیدم. این تیم اماراتی چهار بازیکن خارجی بسیار باکیفیت دارد که تمام این نفرات رو به جلو و در بخش تهاجمی‌بازی می‌کنند.

پایان رافت با بیان اینکه اگر پرسپولیس به خارجی‌های شارجه فضا بدهد دچار مشکل زیادی می‌شود، تصریح کرد: شارجه شب گذشته ۶ گل به التعاون عربستان زد و کسی باور نمی‌کرد این تیم تا این اندازه قوی باشد.

رأفت درباره عملکرد داور بازی و همچنین بخشش مهدی بن عطیه قبل از شروع این دیدار گفت: هر چند شاید فدراسیون فوتبال نتواند دخالت آنچنانی در بحث برگزاری مسابقات داشته باشد اما وقتی چهار نماینده ایران برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا عازم قطر شدند.

وی یادآورشد: باید یک نفر از فدراسیون فوتبال هم در آنجا حضور داشت و دست‌کم در AFC آدمی‌داشتیم تا ۲ ساعت مانده به بازی مهدی بن‌عطیه را که مهره تأثیرگذاری برای الدحیل است و در بازی قبلی هم اخراج شده نبخشند.

رأفت درباره انتقاد هواداران نسبت به زهردار نبودن مهاجمان جدید پرسپولیس اظهار داشت: عیسی آل کثیر بازیکن سرعتی و تکنیکی است که نیاز به فضا دارد. نفرات جدید تنها سه بازی در کنار پرسپولیس انجام داده‌اند و باید به آنها زمان بیشتری داد تا توانایی‌های خود را نشان بدهند.

وی یادآورشد: آل کثیر و رمضانی از امروز احساس می‌کنند به چه تیمی‌آمده‌اند و باید تیم‌های قبلی خود را فراموش کنند. بازی کردن در پرسپولیس بسیار سخت است و اگر بخواهند دربازی‌های آتی گلی به ثمر نرسانند تحت انتقادهای زیادی قرار می‌گیرند.

رأفت خاطرنشان کرد: پرسپولیس نیمه اول را خوب شروع کرد و در ۲۰ دقیقه اول با وجود اینکه توپ دراختیار الدحیل قرار داشت، ضدحملات خوبی می‌زد. در این دقایق کادرفنی پرسپولیس به خوبی الدحیل را آنالیز کرده و بازیکنان این تیم فضا را پوشش می‌دادند تا بتوانند پس از تصاحب توپ با ضدحمله خلق موقعیت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید